Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én nem vagyok tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem vagyok tökéletes alkat, akkor mindíg zavarni fog hogy az előttem és az utánam lévő nők vékonyabbak nálam?

Figyelt kérdés
Mármint a férfi akivel voltam annak az exe meg a jelenlegi nője is átlagos alkat , énrajtam van felesleg de nem vészes pár kiló plussz . Nem sima a hasam és vastagok a combjaim . Nekem most már mindíg komplekszust fog okozni ,hogy nem vagyok sovány , hogy rajtam van felesleg és a másik nő jobb nálam ,mert annak kissebb a ruhamérete ? Amúgy a fogyás annyira nem egyszerű , és már így is sokat leadtam szóval törekszem , csak nem egyszerű .

2013. szept. 23. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elvileg vékony vagyok, mégis megszállottan folyton azt figyelem az utcán, a boltban... mindenhol, hogy ki vékonyabb/csinosabb nálam. :(

Nem tudom, valaha elmúlik-e.


28/N

2013. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire ne csajok.
2013. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen, ha összejött veled a férfi, akkor nem hiszem, hogy csúnyábbnak tart a többinél... Fuck logic... -.-"
2013. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem abban rejlik a megoldás ,hogy el kell fogadnia az embernek önmagát . Én néha nagyon jól érzem mgam a bőrömben máskor meg nem igazán . De akárhány kiló az ember a lényeg ,hogy rendben legyen önmagával . Én szeretném magam elfogadni és megszeretni , csak nem egyszerű , főként mikor álandóan csak a súlyról hallani és mindenki fogyózik vagy fogyni akar és ettől meg nekem is mindíg terítéken van a téma . Amúgy meg nagy gondom ,hogy én hangulat-evő vagyok . A bánatom , csalódottságom , frusztráltságom kajálásba fojtom .


160 cm és 65-66 kg vagyok most , szóval 2-3 max 5 kilóval én már meg is lennék elégedve , aztán meg már csak a feszesítés . Csak lenne több erőm amit bele tudok adni ebbe a diétába .

2013. szept. 23. 09:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az hogy töltötte velem az idejét ,mert jobb , megfelelőbb nem akadt ,nekem az még nem elég . Na mindegy . Edzek továbbra is ,meg próbálok másként táplálkozni és meggyözni magam ,hogy az emberi értéket nem kilóra mérik .
2013. szept. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!