Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudom, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudom, hogy már sokszor kérdezték, de mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú, és 171 cm magas. Itt folyton azt olvsom, hogy nagy általánosságban a magas, vékony srácok tetszenek nektek. Én alacsony vagyok, de valamennyire izmos. Ha vékony lennék, ami persze milyen már: alacsony+vékony, akkor az lenne nagyobb baj, vagy az, ha full izom lennék,? Mert itt sokan viszolyognak az izmos hímektől. Ez csak egy feltevés, természetesen edzek tovább, és nincs önértékelési problémám. Szóval: aki alacsony és vékony, az a jó, vagy ha alacsony, akkor méginkább kárpótolja edzéssel? Köszi az egyértelműsítést!

2013. aug. 3. 21:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem vagy olyan alacsony:)

Amúgy én nem szeretem a vékony pasikat mert olyan érzésem van tőluk,hogy ketté tudnám őket roppantani:D

Szerintem nyugodtan edz tovább csak ne vidd túlzásba:)

2013. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

ja és 16/l

előző voltam:)

2013. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Csak saját testsúllyal edzek. Nálam az erőkifejtés nagyon fontos, ilyen szarokat nem szedek. És köszi a bátorítást! ^^
2013. aug. 3. 22:07
 4/42 anonim ***** válasza:
28%
Így van a magas srácok kellenek a nőknek.. Ezt kell elfogadni, ha nem hiszed el, akkor csak sétálgass szépen az utcán, és láthatod, hogy még a 150cm-es nő is 180cm-es férfiakkal járkálnak. A 170cm egy átok, bőven átlag alatti testméret.. Ilyen srácokon sajnos átnéznek, nem vesznek tudomást róluk, mert kell a védelem és persze a 10 cm-es magassarkú is prioritást élvez.
2013. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Utolsó: ilyen szarságokra nincs szükségem, de amúgy mivel nyújt több biztonságot egy 190 magas, tunya, 60 kilós egyén, mint egy 170 magas, 73 kilós, masszívabb, izmosabb, fürgébb? -_-
2013. aug. 3. 22:12
 6/42 anonim ***** válasza:
Sztem ezzel ne foglalkozz, szerezz sok pénzt és akkor már nyert ügyed van a lányoknál. :)
2013. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Te csak pénzzel tudsz? Egyenlőre nem tudok, tanuló vagyok.
2013. aug. 3. 22:15
 8/42 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted a legtöbb 190cm-es férfia 60kg-os?? ennyire ne légy naiv. Ha meg szarság ,akkor minek sírsz itt, hogy magas vékony srácok kellenek nekik.. Igen a magasság egy fontos faktor a nőknél, és inkább elfogadnak egy 190cm-es 60kg-os férfit, mint egy 170cm-es törpét 72 kg-al.. Én ekkora és ilyen tömegű vagyok és látom mi megy körülöttem. Egy 190cm-es 85kg-os sráccal szemben kétlem, hogy lenne esélye egy alacsonynak..
2013. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

1: nem sírok, ez csak egy feltevés, írtamis hogy nincs önértékelési zavarom. Látom neked van, és próbálod bennem is létrehozni, de nem fog sikerülni.

2. Igen, a magas fiúk nagyrésze, amit láttam, eléggé tunya, vézna volt.

2013. aug. 3. 22:24
 10/42 anonim ***** válasza:
A magas fiúk nagy része tunya... Próbáld ezt valamelyik szemébe mondani. Én nem beszélek rád semmit, abszolút nem érdekel mit csinálsz magaddal, csak tényeket írtam le és kész. Amit itt néhány nő leír, azt csak azért teszi, hogy ne alázzon meg. A magas srácokkal úgy sem versenyezhetsz.. period.
2013. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!