Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyiket valasztanatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

Iden irom a szakdolgozatomat az egyetemen es holnapig kell kivalasztani a temat (listas rendszer).

Ket tema kozott dilemmazok,hogy melyik legyen az elso es melyik a masodik a sorban.Az egyik tema jobban tetszik es a tanar sem rossz,sot,viszont a masik tema is egesz jo,es mar1 eve iddavagyok a tanarert,aki a konzulens lenne es bennem van,hogy hatha igy kicsit kozelebb kerulhetnek hozza.( Max. 7-8 evvel idosebb.)

Ti mit valasztanatok?



2013. szept. 23. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a jobb témát.
2013. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert,telorol irok.
2013. szept. 23. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, a témát is jó lenne tudni, én az alapján választanék inkább. legalábbis ez volt mérvadó az én szakdolgozatomnál.
2013. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy adminisztracios hiba miatt kitoltak a hataridot pentekre,szoval varom meg a valaszokat :-)


Az eddigi hozzaszolasokat koszonom.

2013. szept. 24. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyik téma jobban tetszik és közelebb áll hozzád, azt válaszd. Ha vonzódsz a tanárodhoz, úgyse tudnál a másik témára koncentrálni, egészen más motoszkálna a fejecskédben.
2013. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!