Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor valakibe nagyon szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valakibe nagyon szerelmes leszek, akkor mindig kb.1 hónap után elkapok valami betegséget. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Mindig torokfájás, láz és orrdugulás van benne. 2 éven belül már harmadszorra esik ez meg velem. Ez miért van? És mellesleg normális ez? 16/F

2013. szept. 23. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A sors jelez neked :D amúgy nem tudom velem is ez van most is épp beteg állományban vagyok, egyébként minden betegség egy hiba folytán keletkezik amikor az agyad rossz döntést hoz és a depresszió stressz feszültség minden ilyen hatással van rád valószínűleg ez miatt van, hogy idegeskedsz rajta stb..
2013. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ennek szerintem semmi köze egymáshoz :DD
2013. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!