Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1 hónap alatt nem lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 hónap alatt nem lettem vkibe szerelmes már nem lehetek?

Figyelt kérdés
.
2013. ápr. 21. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
én szept. óta nem vagyok szerelmes... ÉS? lehetünk még szerelmesek..
2013. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem nagyon.
2013. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50-50%
2013. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül :) A férjemmel 2 évig voltunk barátok, mielőtt egymásba szerettünk volna (közrejátszott az is, hogy amikor megismertük egymást, még az exeinkkel éltünk kapcsolatban), szóval lehetséges!
2013. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt amikor évekig nem voltam szerelmes senkibe sem,és most az vagyok.

Attól függ hány éves vagy,ha fiatal vagy akkor még biztos lehetsz szerelmes,de ha 70 éves vagy nem hiszem,hogy még szerelmes lehetnél :)

2013. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az,. hogy ha jól érzed magad veled, akkor csak azért ne szakítsatok mert nem érzed a nagy lamourt!Lehet több idő kell, de az is lehet hogy csak azt hiszed hogy nem vagy szerelmes.Ha amúgy minden jó akkor azért ne add fel a kapcsolatot
2013. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés,köszönöm :)
2013. ápr. 21. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!