Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy sem? (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy sem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 2 éven keresztül osztálytárs voltam és nekem nagyon bejön de mióta más osztályba kerültünk nem is köszönünk egymásnak, de mikor egy helyen vagyunk (ami elég gyakori mivel egy suliba járunk) akkor egyfolytában engem néz. Akkor most mi van? És mit tegyek hogy végre ne nézzen levegőnek? (mert egyébként mikor elmegyünk egymás mellett rám sem néz)
2013. szept. 23. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, vedd fel vele a kapcsolatot, hívd el egy teára stb...
2013. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen gyáva fiúcskákkal mindig sok gond van. Te kell kezdeményezz, menj oda és kérdezd meg mikor isztok megy egy teát, ha habog, akkor kérdezd meg pénteken megfelelne neked. Innen jön majd a neheze :D
2013. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de az a helyzet hogy ő egy eléggé menő személy a suliban (velem ellentétben) és szerintem nem az a probléma hogy fél kezdeményezni...
2013. szept. 23. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj neki legalább facebookon,ha már élőben nem mertek egymáshoz szólni.Barátkozzatok először neten,beszélgessetek,ismerjétek meg egymást..Sokkal könnyebb lesz utána élőben dumálni.:)
2013. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.Sok ilyen srác van.adj neki jeleket hátha levágja,szemezz vele stb. Nyugodtan szólítsd meg bármilyen ürüggyel.
2013. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!