Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus? Lehet, hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus? Lehet, hogy bejövök neki? Ezek arra utaló jelek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az évfolyamon, nálam pár évvel idősebb.

Kezdem azt hinni, hogy leszbikus és tetszem neki. Folyton rám ír interneten, ilyeneket mond, hogy én vagyok a kedvenc "csopinőcije", ölelget (legalábbis próbál hozzám dörgölődni, én próbálom nem hagyni) szünetekben, piszkálja a hajam, meg ilyenekkel jön, hogy menjünk együtt bulizni/cukiba/a lakására vacsira stb.


2013. aug. 24. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá
2013. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki.
2013. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
esélyes
2013. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sanszos h leszboszi.
2013. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én buszon utaztam pesten elég sokat ment,és az alatt egy csaj szeme rámtapadt.Folyton nézett,mikor leszálltam akkor is.Nem tudom hogy lezbi volt e de mivan bejöttem neki?Nem értem a mai csajokat.

21L

2013. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is szoktam nézni csajokat, de inkább a ruha/smink miatt.. nem tapogatom őket, nem dörgölődöm egy lányhoz se, nem tapizom a hajukat stb.
2013. aug. 24. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
de,ha neked ez ellenedre van,akkor miért nem szólsz neki? vagy miért barátkozol vele egyáltalán? lehet leszbi,de lehet csak szimplán idióta,de még szimplán idióta leszbi is lehet. kérdezd meg tőle,hogy tetszel a neki és döntsd el mit kezdj vele
2013. aug. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!