Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magasságkülönbség! Hali,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasságkülönbség! Hali, szerintetek egy 189cm-es fiú és egy 154cm-es lány nagyon durván néznek ki vagy inkább helyesek?

Figyelt kérdés
A lány vállig majdnem elér, de magassarkúban szépen eléri a vállat illetve picit még magasabbra is elér olyankor.

2013. szept. 24. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Kb ilyen arányokkal ismerek egy párt és nagyon édesek együtt.
2013. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Lina93 ***** válasza:

Nem gáz. Szerintem aranyos.

Egyébként meg nem azon múlik az egész, meg nem azt kell nézni, hogy hogy néz ki együtt a páros, hanem, hogy mennyire jönnek ki jól és mennyire szeretik egymást.

Felesleges fennakadni a külsőségeken, ne kövesd a nagy többséget, ha boldog kapcsolatot szeretnél.

2013. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én 164 vagyok, párom 198. Nem az számít, hogy mekkora a magasságkülönbség. :)
2013. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

bocs, de mindig a magas haverom beszólása jut eszembe:

"Azért jó, mert állva leszop" :)

Amúgy nem gáz, max nektek csók meg hasonló miatt. (Az ágyban is lehetnek problémák, bár bevallom fantáziámban már előfordult extra alacsony csaj...)

2013. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Barátnőm 161 én 190 cm vagyok, a vállamig ér, sosem volt gondunk.

24-29

2013. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük az önbizalom növelő válaszokat :) Igen a csók az necces, de a barátnőm mindig feltalálja magát (padka, szék, ágyszéle...) s mikor jókedvünk van egy "ugrálj a pusziért" nevezetű játékot szoktunk játszani. :D
2013. szept. 24. 14:09
 7/18 Lina93 ***** válasza:

"ugrálj a pusziért"


De aranyos :D Sok boldogságot nektek!

2013. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

" "ugrálj a pusziért" nevezetű játék" - ez irtó cuki :'DDD

egyébként én is ismerek ilyen párokat, akiknél 30 cm-es különbség van és igazából fel se tűnik... matematikailag kivitelezhetetlen az a mondás, hogy "állva is lesz-p" (és elég csúnya is ez a beszólás)

2013. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

az unokatestvèrem kb 190 cm magas, a csaja meg kb 150 cm. a derekàig èr. ùgynèznek ki egyutt, mintha tesò a kis kutyàjàt sètàltatnà.

de a ti esetetkben nem vèszes! a csajszi hordhat bàtran magssarkùt.

2013. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen már nekem is mondták ezt a morbid viccet, hogy állva... általában jóindulatból mondják,hogy ez hú de frankó, erre csak annyit mondok, hogy haha, ám ez egy barátnőnek megbántó tud lenni. A magassarkúja kb. 9-10 cm. :)
2013. szept. 24. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!