Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes lettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes lettem egy pasiba, aki 173 cm körüli, én meg 180 cm vagyok lány létemre. Nagyon ciki ez a magasságkülönbség?

Figyelt kérdés
Én nem azt tartom gáznak, hogy a szerelmem alacsonyabb, hanem inkább attól félek, hogy ez őt fogja zavarni:/ És attól is tartok, hogy majd ő fogja emiatt rosszul érezni magát!
2013. jan. 13. 16:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
szerintem aranyos vagy. Legtöbb fiú ezen izgul, hogy jaj a magasabb lány nem is akarna vele összejönni.
2013. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ebben semmi ciki. Ez valami új őrület, hogy a pasi legyen magasabb. A valódi érzelmek felülírják a számokat.
2013. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Én ezt sosem értettem.

Tőlem 2 méter feletti is lehet egy csaj ha szeretem,legalább nem kell neki létra a villanykörte cseréhez.

2013. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy belé szerelmes, különben nem kérdeznél ilyeneket.
2013. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De igen, az vagyok... ugyanis ha észrevetted volna, nem magam miatt aggódom, hanem attól félek, hogy ez ŐT fogja zavarni. Én leszarom, hogy kisebb nálam. Ismerem a férfiakat, hogy mit össze nem tudnak önérzeteskedni minden hülyeségen...
2013. jan. 13. 16:13
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy már ez gátoljon! Most őt szereted vagy a magasságát? Semmi probléma nincs ezzel az égvilágon. Hidd el, ő lesz a legboldogabb veled.
2013. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a jól számoltam akkor nem ciki,így legalább jó helyen lesz a feje lassúzás közben.
2013. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Neked kell lehajolni ha smárolni akartok... ha felveszel egy magassarkút akkor meg a hasadig ér:D:D Röhejesek lehettek! Legalább lesz min röhögni az embereknek akik látnak titeket!
2013. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, én komolyan megsajnáltalak. Szánalmas egy életed lehet, ha egy ilyenre így tudsz reagálni. Tudod, én szerelmes vagyok és viszontszeretnek, téged meg még szerintem az anyád se szeret, ha ennyire lelki sérült vagy. A hozzád hasonlókra mondják, hogy gyerekkorában csontot kötöttek a nyakába, hogy legalább a kutya játsszon vele.:D Na, köszöntem:D
2013. jan. 15. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:

minden attól függ titeket zavar e. egyik barátnőm 175cm magas, és 160-as férje van. őket marhára nem érdekli hány centik, és remekül megvannak évek óta!


személy szerint engem zavarna ez a dolog, deaz én férjem 15 centivel magasabb nálam. viszont hangsúlyozom semmi esetre sem ciki!!!


az a fontos hogy ti szeressétek egymást. viszont ha aggódsz, hogy zavarja, beszélj vele erről.


26/N

2013. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!