Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Az előny ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Az előny ha egy pasinak nagy a farka?

Figyelt kérdés
Előny egy kapcsolatban?
2013. szept. 24. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban lehet ha tudja használni...
2013. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az a nagy?? Szerintem nem előny, és a legjobb az átlagos méret. Akár hátrány is lehet, mert fáj, ha beletolat a méhszájamban, és ezt már egy "közepesen nagy" faroknál is éreztem (kb 18-9 cm).
2013. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akarki akarmit mond akkori is igen
2013. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16-17-18 cm az optimális, eldöntöd, mennyire számít nagynak. :)
2013. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb nőneműnél előny. Mondjuk nálam pont nem az.
2013. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen az, mert jó érzés és bárki beindulna tőle, ha valaki ezt cáfolja hazudik. de nem létfontosság ahogy a kis és nagy mell sem, egy pasi sem fordít hátat a barátnőjének csak mert kicsi a melle, persze a normálisabb pasik ..

szerintem felesleges ezen rágódni hogy kinek nagy és kinek kicsi, hiába van nagy neki ha csak ki-be tologatja, észre sem veszi a lány ha kicsi vagy épp átlagos, ha mellette kimutatja a férfi hogy igenis érdekli a lány úgy ahogy van és figyel minden rezzenésére mikor együtt vannak

2013. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előny ha egy lánynak tág a p_nája?
2013. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Amado atya ***** válasza:
Persze hogy előny, mert így segítség nélkül tudok a nudista strand büféjéből egyszerre elhozni 4 korsó sört és 8 extranagy sós perecet. :) :D
2013. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én bármelyik csajt megkérdeztem akinek tudtam hogy nagy farkú a barátja vagy próbált már nagy farkat, hogy milyen, mind azt válaszolta hogy nem tudja használni. És ez mindent lefedett, a nem megy tele vérreltől kezdve.... a ha mégis, akkor fáj-ig.

Ez is csak egy vágy a naiv nők részéről, mint a lúzer sosemdugott huszonévesek részéről az álomnő aki még szűz...

A másik meg: A farkat nem hasonlítjuk a női mellhez. Teljesen más kategória!

2013. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már nagyfarkú barátom és nagyon jó volt!!! Kb 18-19 volt neki! Igaz h utána 2 napig nem bírtam ülni, na de 3 óra szex után ki tud?! :D

Első voltam...

2013. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!