Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknál előny vagy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál előny vagy esetleg hátrány ha esetleg nagy világos barna szeme van egy pasinak?

Figyelt kérdés
Természetesen számomra is evidens hogy a kék szem a legvonzóbb a lányok körében és egyben elég ritka színek minősül a zöld mellett de a külső szemponti kérdéseken belül esetleg nem feltétlenül tekintik impozásnak a lányok a nagy barna szemmel rendelkező srácokat?
2012. nov. 18. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hallod, a nagy barna szemekkel semmi gond nincs, nekem egyáltalán nem is tetszenek a kék szemű pasik, de ezekből a barokkos körmondatokból le kéne csippenteni, mert ez nem eléggé célravezető a lányoknál. Lehet, hogy mire kikanyaritasz egy ilyen mondatot, már más pasira figyel. Pl. egy buliban. Ne haragudj, nem rosszindulatból irom.
2012. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mint már te is leírtad hogy nem szemszín alapján válogatod a lányokat én is csak ezt tudom mondani, teljesen mindegy milyen színű a srác szeme, nem ez fogja eldönteni hogy tetszik-e vagy sem. Alapvetően meg szép a barna szem.
2012. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz viszont általában a lányok körében gyakori adott esetben a "nagy barna szem" szóval főleg csajok véleményére vagyok kíváncsi ti ezt milyen mértékben tekintitek férfias vonásnak ?
2012. nov. 18. 14:25
 4/8 Rat Poison ***** válasza:
100%
Ne legyen evidens, mert a fogalom nem vág a témába. Relativitásról, egyéni ítéletekről hallottál már? Egy rakat olyan csajt ismerek, aki éppúgy - ha nem jobban - elolvad egy barna szempár láttán, mint a kékek hatására. Mi több, az enyém is hasonló a tiédhez (világosbarna, zöldesbarna, ki minek nevezi), de ettől függetlenül nem gondolom, hogy partner nélkül kéne leélnem egész hátralévő életemet.
2012. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rat Poison ***** válasza:
Ja, amúgy csaj vagyok, és pont nem ez alapján ítélem meg az adott személy férfiasságát vagy épp értékét emberileg. A szemszín az utolsó dolog, amit észreveszek másokon.
2012. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én kimondottan a nagy világosbarna szemeket szeretem, minél nagyobb annál jobb

sose volt még kékszemű pasim, nem is lesz, nem tetszik mikor valakinek ilyen ronda szinte átlátszó világoskék

sötétkék még úgy-ahogy elmegy de az meg nagyon ritka

2012. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a kék szemű srácok általában nem jönnek be,de akad kivétel.

én a meleg barna, és zöldes barna szemekért vagyok oda *-*

2013. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, egyetértek...a vízszínű szem nem nyerő nálam.

nekem az első dolog amit észreveszek és megnézek egy pasin az épp a szeme.

2013. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!