Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarjuk egymást, de semmi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarjuk egymást, de semmi nem jön össze?

Figyelt kérdés
Netről ismerjük egymást egy ideje, de nagyon jól el tudunk beszélgetni mindenről, valamikor 8-10 órákat beszélünk folyamatosan. Bizalmas dolgokat is megosztunk egymással, a saját problémáinkat is segítünk megoldani a másiknak. Barátok vagyunk, de tetszünk a másiknak. Nem lehet köztünk kapcsolat, mert neki ott a barátnője és a gyereke, és a közeljövőben el kell költöznie nagyon messzire (az ok lényegtelen, csak messzire), és ott is marad, esetleg látogatóba jöhet vissza. Velem még ezután is szeretne tovább beszélgetni, mert fontos vagyok neki, nem akar elfelejteni, más lányokat viszont elhajt, merthogy neki családja van, a barátnőjén kívül én vagyok az egyetlen lány. Megbeszéltük, hogy majd mindig fogunk találkozni, ha éppen hazajön. Én sem bírnám ki, hogy elfelejtjük egymást, annál többet ér nekem. Ő szeretett volna engem, és én is őt, de a távolság miatt, és amiatt, hogy mindenünk különbözik, pl a terveink a jövőre és a jelenre nézve is, sehogy nem jön össze. Így csak barátok. Más már volt úgy, hogy akarták volna a másikat, de minden tekintetben ellentétei voltak egymásnak? Elfelejtettétek egymást, vagy azért barátoknak megmaradtatok?
2013. szept. 24. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
megint gyerek és feleség:D
2013. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokkal könnyebb lenne, ha nem lenne, vagy meg sem ismertük volna egymást.
2013. szept. 24. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

-.- Hát ha te 8-10 órát tudsz beszélgetni valakivel akkor meg is van az első tanácsom: k**ra kezdj valamit magaddal. Találj hobbikat, tanulj, dolgozz, sportolj, legyél barátokkal,csináljatok programokat, ne a gép előtt tespedj és felejtsd el őt! Na még egy dolog: neem bogaram, ti nem vagytok barátok.

De basszus nem fogod ezt tenni...akkor meg minek kell nekem erre válaszolni >:((( ..... Pedig ez lenne a helyes! Igen is kibírnád nélküle!!! És nem, még mindig nem vagytok barátok. Ahol mindketten kívánják a másikat az egy nagy kamu barátság.

2013. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ostoba. Add már oda egy értelmes embernek az irományodat. (pl. anyád, bnő) Az majd miután elolvasta ezt a szarkupac sztorit helyrerakja az agyadat!

Kezdjük ott hogy net.... 1-2 héten belül találkoznotok kellett volna...

2013. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!