Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarjuk egymást, de több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarjuk egymást, de több okból sem lenne valami jó. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Cserediák vagyok, még 3 hónapot vagyok itt. Ezzel a sráccal kábé totál egymásba estünk. Ő 19, én 15, igazából ez annyira nem is lényeg.. A problémáink: 1. 3 hónap múlva elmegyek, lenne-e értelme annak, hogy a végén szenvedjünk az elválástól? 2. Szülők.. Azt mondta, hogy az ő szülei nem nagyon örülnének, ha 19 (nemsokára 20) éves létére egy 15 évessel járna. Nem szgyellne, nem erről van szó, de az ő szülei elég furák, bár valamilyen szempontből megértem.. Meg ugye az én fogadócsaládom.. Nem tudom mit mondanánk nekik..

Azt mondta, hogy sima barátságot se akar, de komoly kapcsolatot se, ezekből az okokból kifolyólag. Nem tudom mi lenne a jó döntés. Azt mondta, hogy ki kéne próbálni, hogy hétvégénként találkozgatunk, de hétközben tartóztatjuk magunkat. Így azt is megkapjuk, amit akarunk, de mégis korlátozottan.. De én félek, hogy így mégjobban beleszeretek. Mit gondoltok, mi lenne a legjobb megoldás?


2009. máj. 4. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fiatalon nem nagyon tudon elképzelni, hogy egy más országban élő emberrel hosszabbtávú kapcsolat kialakuljon. Neked még ott lesz az iskola, ha hazajössz és sztem még a srác is fiatal, hogy egy másik országba tegye át a székhelyét, arról nem is beszélve, hogy az neked is nagy felelősségvállalás lenne és nem ilyen fiatalon kellene ezzel terhelned magad (mert egy idő után teher lehet). Idősebben, már egyéb kötelezettségek nélkül, anyagi függetlenséggel menne a dolog, de így max sztem csak egy szép emlék lehet.

Pont ezért ne is nagyon törődj most a szülökkel, hanem azt nézd, hogy neked jó legyen. Ha nehéz is lesz az elválás, de legalább tapasztaltál, de sztem semmiképp se hosszútávon tervezz, mégha nehéz is ilyen fiatalon ezt belátni.

2009. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, semmiképp sem akarnánk távkapcsolatot.. Neki itt van az egyetem, blabla. Köszi a választ. :)
2009. máj. 4. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!