Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok Heves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok Heves vagy Borsod megyében, akik szeretnének modellkedni?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, kérdésemnek semmi köze sem a szerelemhez, sem a szexhez, sem az ismerkedéshez, viszont ide járnak a legtöbben, és lehet hogy vannak köztük ilyen lányok is. :)

Szóval én egy gyakorló fotós vagyok (lány, de tényleg csak hogy eloszlassak minden gyanút), és kellenének olyan lányok, akiken tudok gyakorolni. Természetesen nem pénzért, mindketten sok szakmai tapasztalattal és jó képekkel leszünk gazdagabbak. Ha érdekel, írj!



2013. szept. 25. 12:58
 1/4 eztsetudtad ***** válasza:

Szerintem ez gyanús ingyen max levegőt vehetsz csajt nem nagyon.

Fotóz fákat vagy épületeket..

2013. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te jó ég. :) Látom, nem értetted a lényeget. Tudod, hogy ilyen "hivatalosan" is létezik és TFCD munkának hívják?
2013. szept. 26. 12:19
 3/4 anonim válasza:

#1/2, tényleg létezik TFCD alapon fotózás, a kezdő modelleknek megéri jó képekért cserébe (később a portfólióhoz) kamera elé állni.


A kérdezőnek: a modellonline.hu-n tudsz TFCD alapon modellt felkérni fotózáshoz, esetleg írd oda, hogy honnan, melyik megyéből. Én még nem próbáltam (én is fotózást tanulok) de egyik csoporttársam már többször kért itt fel modellt, neki bevált.

2013. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi szépen, megnézem. :)
2013. szept. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!