Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmeslevelet kaptam! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmeslevelet kaptam! Most mit lépjek?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy o.társam de soha nem szólitottam le úgyértve.Nem is vagyok az a nyomulós típus.Már majdnem, hogy egy éve teljesen megváltozott.Állandóan mellém ült, és mindig én voltam a párja páros feladatokban.Mondjuk én tartottam tőle a kellő távolságot, mert mégiscsak nyomulásnak éreztem amit csinál, mégha tetszik is.Aztán kaptam egy szerelmeslevelet, de nem volt beleírva hogy ki írta csak az hogy nekem.Másnap a suliba megkérdezte az a fiú :" és veled történt valami jó?mostanság?valami érdekes?" aztán minden reggel ezt kérdezte.biztos hogy ő küldte.De akkor miért nem lép? És nekem mit kéne csinálnom? még nem volt fiúm.

16/L


2013. szept. 25. 14:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és ne cikizzetek hogy még nem volt fiúm.a mostani világba már 11 éveseknek pasijuk van.Nekem nem
2013. szept. 25. 14:12
 2/14 anonim ***** válasza:

Dugd fel magadnak!

Esetleg kérdezd meg tőle hogy ő küldte-e.Ha igen,menjetek randizni.

2013. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Úristen,bocsáss meg.A dugd fel magadnak részt nem ide szántam...
2013. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ok.hát reméltem is :)
2013. szept. 25. 14:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Válaszolj neki levélben!:P
2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
cumizd le... megdolgozott érte
2013. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen válaszol neki,vagy mondjad ,hogy nagyon örültél a levélnek amit írt,és Te is hasonlóan érzel.Aztán már könnyebb lesz.
2013. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös a vonzalom, irány a randi.

Kezdődjön a Nagybetűs, hajrá:-)


Nem írtad, hogy mit válaszolsz arra, amikor érdeklődik, vagy hogyan reagálsz.

Szerencsétlen megfeszül minden nap, hogy valami halvány reakciót kicsikarjon, Neked kéne valamit mondani.

Ha egyértelművé tennéd, hogy örültél, és tetszett a levél, akkor talán könnyebb lenne a helyzete, és indulhatna a telószámcsere, fészbuk, randi...stb.



N/30

2013. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

telószámcsere, fészbuk, randi...stb. FÉSZBUK?


[link]

2013. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

jaj, elnézést minden érzékeny lelkű kommentelőtől, hogy a facebook-ot le mertem írni szándékosan fonetikusan, nagyon röstellem, hogy megengedtem ilyen jellegű tréfás elszólást, egy Élet és Irodalom színvonalú értekezésben.

Remélem nem kerülök pokolra emiatt.

A kép miatt ment a zöld kezes elismerésem.

2013. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!