Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondatnám el neki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondatnám el neki úgy, hogy ne haragudjon meg ha a téma alapból eléggé sértő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akit nagyon kedvelek s ő is engem. Minden oké köztünk, egyelőre nem vagyunk együtt bár együtt lehetnénk, ha akarnám. Azért nem akarok vele lenni mert nem tetszik a foga. Nem szépek. Sárga pöttyök vannak rajta. Emiatt nem akarom csak, számomra eléggé vissza taszító és a csók így nekem eléggé necces. Hogyan közöljem vele, hogy csináljon vele valamit, mert szép fogai vannak csak el hanyagolja.


20/f 19/l


2013. szept. 25. 16:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék vele lenni, minden bajomról meg feledkezem ha vele vagyok és jól érzem magam mellette. Csak ez az egy dolog van ami nagyon zavar.
2013. szept. 25. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:
könnyen lehet nem tud vele mit csinálni iylen akár egy gyerekkori gyógyszer szedésból is kialakulhat. Ha ezt nem tudod elfogadni akkro szerintem keress mást. ez nem az hogy csak egyszer fogat mos és máris szép lesz neki.
2013. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy akkor elfogadod amilyen. Ha meg nem vagy szerelmes akkor keress mást.
2013. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!