Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? A csajokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? A csajokkal nagyon kívánom a szexet, de aztán nincs sok téma, és ált csak a szexről szól nekem a kapcsolat. Azonban a fiú barátaimmal nagyon bensőséges kapcsolatot ápolok.

Figyelt kérdés

több barátom is meleg, nincs bajom a melegekkel, sőt velük nagyon közvetlen vagyok. amikor melegekről beszélek ne hidjétek hogy ők afféle dísz bu-zik. soha nem mondanátok meg róluk...


na szóval barátaimmal például ölelés, csók, témázás, és hülyülés, de SEMMI szex vagy ilyesmi. lányokkal meg jókat dugok, de nem tudok velük mit kezdeni. na most ez normális?


Kérem a homározókat hogy ne homározzanak, hanem egyenek halat!


17f


2013. szept. 3. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De mi ez a sok bu*i en nem rendeltem homart!
2013. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi baj van veled, hogy az ágyig el tudod őket vinni, a kommunikációs képességed egy nővel meg a béka se.gge alatt van :SSSS
2013. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de most mit kommunikáljak velük? fingom nincs a cicababa életmódról, és megjátszani az agyam meg nem tudom... amíg odakerül a sor addig megy de utána ráunok..
2013. szept. 3. 21:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos lesz olyan làny is akivel majd jol el tudsz beszèlgetni. Lehet h nem a cicababàkat kène nezned.
2013. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jó de a dömperek, bálnák, és hájpacnik nem jönnek be :D
2013. szept. 3. 21:13
 6/17 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállás mellett ne is csodálkozz magadon kérdező!
2013. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
igen csakhogy amíg az ágyig elviszed őket, főleg a cicababákat, náluk bejön a hülye szöveg, vagyis az is megkíván egy bizonyos szintű kommunikációt, viszont ha egy normálisabb lánnyal akarsz kezdeni, akkor az ágyig sem fogsz vele eljutni a további kommunikáció hiányában... még ez egy ideig elmegy, de 2-3 év múlva megérted miről van szó, vagy nem .
2013. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a gond az, hogy nem is kívánok a nőkkel semmit, csak szexet.
2013. szept. 3. 21:25
 9/17 anonim ***** válasza:
mert kamasz vagy
2013. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
a későbbiekben nem lesz kifizetődő
2013. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!