Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elélvezés után is mehet szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélvezés után is mehet szex? Többi lent!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretkezés előtt mint mindenki előjátékot folytatunk.. csak az a gáz, hogy kb veri 3 percig és elmegyek.. Gyakorlok már hogy tovább bírjam, de a barátnőm miután érzi hogy elmentem azt mondja hogy szeretkezzünk, ugye én meg már elélveztem de azért még áll valamennyire. Ilyenkor érdemes egyáltalán belemenni?

2013. szept. 25. 18:11
1 2
 1/16 A. Bundy ***** válasza:
valószínüleg tovább tart
2013. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ne menj el! xD Ha érzed, hogy jön a vége, fogd meg a bnőd kis kezét, és vedd el onnan... mondd meg, h lassíts, még nem akarok elmenni. Azért ez nem olyan bonyolult... tessék kommunikálni, nem feltétlenül közben, de utána is elmondhatod neki, h figyelj kicsim, ez tök jó, de szeretném, ha tovább tartana... stb. Én szex (előjáték) közben elveszem a párom kezét, ha már érzem, h "nem bírom".
2013. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Ne menj el,szólj neki hogy most állj!Kényeztesd egy kicsit őt is,biztos tetszene neki! És utána jöhet a menet!
2013. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ez elég egyszerü gondolj közben valami másra pl az anyósodra vagy ilyesmi hiszen mentális alapon érjük el az ejakulálási pontot rideg gondolatokkal gátat tudsz ennek szabni és sokáig vissza lehet tartani.

de ha fél óránál tovább veri szegény párod ne hagyd tovább erölködni mert az kegyetlenség :)


1x egy csajt ezzel a technikával égettem be mert azt állította hogy 2 perc alatt kiveri, 40 perc után feladta :D

2013. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de előjáték gyanánt miért kell verni? Simogatni, puszilgatni OK, de ha vered, az már nem előjáték, jó hogy elmész tőle...


De ha mégis... gondolom, fiatal vagy, nehogy megállj már 1-2 menetnél...


Kis simogatás, és jó esetben újra áll... a következő menet meg már hosszabb lesz.

2013. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen 16 vagyok.. :D köszönöm a válaszokat! amúgy elmentem és beraktam kb 20 percig szexeltünk de nem bírtam elmenni..
2013. szept. 25. 18:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Bakker! 20 kemény perc alatt nem mentél el? És az miért baj? A csaj hányszor ment el ezalatt?
2013. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Látom nem érted! :) A csaj kiverte nekem mielőtt beraktam el is élveztem a verés közbe utána még állt a cerka de nem annyira így felhúztam a gumit és beraktam de ekkor már nem sikerült elmennem, és persze tudtam hogy nem fog menni mert nem állt teljesen..
2013. szept. 25. 18:46
 9/16 anonim ***** válasza:

De, én értem, te nem érted... :)


Egy szexnél nem az a lényeg, mennyi idő alatt mész el, hanem azalatt hogy érzed magad, és mennyi örömet nyújtasz a másik félnek?


Tehát: kiveri... bár még mindig nem értem, ez mióta előjáték...?

Utána nem kell rögtön megdugni, hanem pár perc simi meg ez meg az...


Utána meg hajrá... akár 1-1,5 óráig...

2013. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja így már tisztább ne haragudj :) Hát igazából nem tudom mennyi idő után tudnám újra éltre kelteni a a kicsi Johnt :D
2013. szept. 25. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!