Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs sikere a nőknél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs sikere a nőknél, az mi alapján hiszi azt, hogy kiismerte őket?

Figyelt kérdés
Ellentmondás, tudom. Mégis rengetegen megfordulnak itt így.
2013. szept. 25. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Logika alapján?
2013. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valamire fogni kell a dolgot
2013. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg ellentmondásos. Mert ha kiismerte volna őket, tudna bánni velük.


Ez kb. olyan, mintha egy csóró, aki minden vállalkozásán rajtavesztett, a remek üzleti érzékével dicsekedne.

2013. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a sikertelenség nem egyenlő azzal, hogy béna. A sikeresség (akármilyen más témánál) lehet szerencse is, vagy hátszél (családi támogatás anyagilag).


Attól, hogy tudom, hogy milyen következményekkel jár a cigi, még nem kell, hogy átéljek egy tüdőrákos helyzetet. Ezért nem cigizek. Tehát ha tudom a csajokról, hogy mi kell nekik, attól még lehet nem kellenek nekem, mert gerinctelen üres húscsomóknak látom őket. :\ Persze ez is lehet csak egy magyarázkodós duma, de így gondolom.

2013. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kiismered, nem feltétlen akarsz nekik megfelelni, hogy látszólag sikeres legyél, mert a saját elveidet nem adod fel, csak egy kis szex, vagy kapcsolatért. Kiismerni lehet azt is, amit nem szeretnél, mint pl egy rossz autót. :) Mégsem akarod használni, de ismered eléggé, hogy tudd, mi a baja, mit akar, hogyan kellene megjavítani, stb...
2013. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a kérdés nem arról szólt, hogy "akinek nem kellenek a csajok", hanem azokról, akiknek kellenének, de sehogy nem tudnak összeszedni egyet sem.

Ismerek valakit, aki nem is fiatal, alacsony, kövér, kopaszodó, szegény, mégis mindig tud nőt összeszedni és akad köztük nem egy egész formás, helyes is. Na, én azt mondom, ő már tud valamit.

2013. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

olyan meg nincs szerintem, hogy ne találna valaki magának partnert. Mindenkinek megvan a maga "ára", és ha máshogy nem, akkor szerezhetne egy k...át 20.000-ért... de nem akar.

Társat, fizetség nélkül? Olyan nincs. Senki sem "random" szeret bele valakibe, hanem valamiÉRT. A teste, a jelleme, a viselkedése, a karrierje, a tudása, amit mind mind szerezhetünk magunknak. Aki ebben hátrányt szenved, annak marad a nyers valuta. Bizonyos szinten szerintem mindenki találhatna magának partnert, de az "elvárások" túl magasak, így persze a nőket hibáztatják...

2013. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!