Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján szeretnek bele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján szeretnek bele az emberek valakibe?

Figyelt kérdés
Én még sose szerettem senkit, nem is értem, hogy másnál ez mi alapján működik. Vagy csak belőlem hiányzik ez a "gomb"?
2013. aug. 12. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél inkább elérhetetlen és minél jobban megalázza a másikat.
2013. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vonzalom, és belső értékek
2013. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha a kérdésre válaszolnál.
2013. aug. 12. 17:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Kinézet alapján.
2013. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek szólt az előző válaszom.


A szeretet és a vonzalomtól mennyire különbözik? Mert nekem csak olyan érzésem volt a lányok felé, hogy "hű, de meg*sznám!".

2013. aug. 12. 17:58
 6/12 A kérdező kommentje:

- és


Nem vagyok ma formában. :)

2013. aug. 12. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy :meglátni és megszeretni. - a szerelem nem így, működik, de tény, hogy kell hozzá egy számodra vonzó, külső, kisugárzás ... aztán jöhet a stílus, amivel lehengerel... aztán, ha még jobban megismered és kiderül, hogy számodra rendkívül sok értékelhető tulajdonsággal rendelkezik, és kialakul benned a vágy, hogy szükséged van rá és ezért mindketten tesztek is közösen, akkor fejbe csak a szerelem.


Persze ez csak egy lehetőség.

2013. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd, ha lesz egy lány, akire nem csak úgy fogsz nézni, hogy "hű de meg*sznám", hanem, hogy vele járnék is, akkor az már egy jó út a szerelem felé. Gondolom.:)
2013. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ilyen lány nem létezik. Legalábbis 24 év alatt nem találtam.
2013. aug. 12. 18:03
 10/12 anonim ***** válasza:
ez nem azt jelenti, hogy nem is lesz. csak lehet, hogy eddig elsietted a dolgokat mindig. mi lenne, ha csak akkor feküdnél le a következővel, ha már szereted is?
2013. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!