Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyi esély van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi esély van még egy fehér fiúnak a feketékkel szemben a mai kegyetlen, amúgy is kantöbbletes társadalomban, Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha majd hamarosan itt is lesz kb. 200-500 ezer néger, állítólag 10 éven belül meg fog valósulni, azt olvastam nagy örömömre, mint Franciaországban vagy Svédországban, akkor a lányokat elfogják venni tőlünk vagy lesznek azért olyan lányok, akik undorodnak a négerektől?
2013. szept. 25. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

itt az a baj, hogy Magyarország mindenkit beenged, mert abban a tévhitben élnek, hogy ezek az emberek a titkos energiaforrás. hát nagyon nem. nem véletlenül nem engedik be őket a franciák, meg az angolok.. ebből is látszik, hogy a nyugat fejlettebb, mert tudják, hogy ilyenre nem szabad építeni.. egy kis vélemény nyilvánítás volt!


kérdésre válaszolva: igen van esélyed, és próbálkozz; Sok sikert^^!

2013. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyük van a féhér srácoknak a négerekkel szemben, nem exotikumok, és ez nem kell a nőknek.. Amúgy már vagy 100 ilyen kérdés volt, nem gondolod, hogy egyszerűbb lenne a keresés gombot használni. Engem nem érdekelnek a négerek, elkerülöm őket és kész. Voltam Stavangerben 2010-ben olvastam mit csináltak ott, nem kell bemutatni őket, de ezért nem írok ki 100 ilyen kérdést.
2013. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor már nem nagyon fog izgatni.
2013. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen mert a fajelmélet újra felbukkan, a hozzád hasonló primitív fejekben...
2013. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden néger álma hogy itt fekete pákót csináljanak belőle.Véletlenül se valamelyik nyugati országban szeretnének sportolók lenni.

Amúgy is a zsidók nem engedik be az országba őket.

2013. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint hangyányi vonzalmat sem érzek a négerek iránt, ettől függetlenül még nem vetem meg őket, mint embereket. Elvégre miért is tenném, hisz nekem ugyan nem ártottak. Azonban ez a négerellenesség részetekről (tudjátok, akinek nem inge...) már kezd felettébb fárasztó és szánalmas lenni. De most komolyan: napi szinten legalább egy ilyen nyomorult kérdés kerül kiírásra. Nem unjátok még? A saját szerencsétlenségeteket és bénaságotokat nem kéne rájuk kenni. Persze tudom, a lelketeknek könnyebb így...
2013. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első, micsoda??? Honnan szerzed az információkat? Mutass már egy hiteles forrást!

A gyakorikérdéseken mindenki hipp-hopp statisztikus meg szociológus lett? Mi ez a tiltott statisztikusok társadalma? TST? Elnyomott statisztikusok társadalma? EST? Srsly?


ON: Mennyi esélye van? Sok.

2013. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
aki képes az fog nőt szerezni,a kis puncik meg nem,bár ők már most sem.
2013. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noydra ***** válasza:
Előzőnél a pont, te meg kérdező ostoba rasszista vagy, naponta ezekkel a kérdésekkel...
2013. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!