Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, leírnátok részletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leírnátok részletesen hogy milyen a pasi ideálotok külsőleg, belsőleg, és anyagilag?

Figyelt kérdés
Mi számít és mi nem?

2013. szept. 25. 23:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

külső:

ápolt, ne legyen divatos, ne járjon szakadt cuccban

és bennem érik gyanú, hogy bajusz és szakáll imádó vagyok, mert eddig 2 emberen kívül, mind jobban tetszett a szakáll és bajusz, mint a sima pofi. Tehát nálam előny is eme két szőrzet.

Szeretném ,ha nem borotválná magát sehol. Akkor sem, ha nagyon szőrös ember, mert nekem ezzel nincsen semmi gondom. És főleg ne a nemi szervét, mert nem szeretném ,ha veszélynek tenné ki a királyi ékszereit (bár olyan izé, már, hogy ezt is külön le kell írnom :) )


Belső:

legyen célja, hobbija, valamiben kiemelkedő vagy elkötelezett. Legyen meg a megfelelő szociális érzékenysége. Legyen humora. Az sem hátrány ha gyerekes, de ha gond van akkor viselkedjen férfiként.


Bónusz, ha ért a barkácsoláshoz, villany vagy csapszereléshez. Ezzel elég sokat emelkedik a szemeben.


Hogy egyeznie kell az ideával? Nem. Ahogy én sem vagyok tökéletes nő, úgy nincs jogom igényt formálni egy tökéletes pasira. Minden emberben vannak hibafaktorok, még akik első látásra tökéletesnek tűnnek azoknak is vannak hibáik.

Szóval nem kell vele egyeznie és hogy mennyire közelítse meg az adott pasi azt, azt egyénenként módosul.


Annyi biztos, hogy sokszor ért már kellemes meglepetés olyan férfiak részéről, akik első megítélésre nem tűntek jó parinak. Biztos, hogy egy nemlétező férfikép miatt nem fogom veszni hagyni a kínálkozó lehetőséget. Nekem is vannak hibáim, hozzám is kell olykor türelem. És olykor nekem is türelemmel kell lennem a másik iránt.

De valahol ez szerintem nem rossz, nem megalkuvás, mert mikor egy idilli kapcsolat holtpontra jut... akkor pont ez különbözőség mozdíthatja előrébb a dolgokat.

2013. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
4%
gazdag buta néger
2013. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Alfonzína, le vagyok nyűgözve.
2013. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%

Már nincs.

Illetve van, konkrétan barátom, akibe nagyon szerelmes vagyok, így csak róla tudok írni már konkrétan.


Ő egy magas, vékony, aranyos és egyszerre férfias pofijú, hullámos barna hajú, intelligens, odaadó, jószívű, jó humorú, egyetemista (tehát még saját kereset nélküli) srác.

Minden szempontból imádnivaló. :)

2013. szept. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A fele csak trollkodik, aki azt írja, hogy jó külső, sok pénz és a belső nem érdekli. Nem kell velük foglalkozni.


Nekem külsőre nem is tetszenek a tipikus jóképű, izmos pasik. Vonzzon a külseje, a lényeg az egyszerűség öltözetben, ne legyen piercingje, fülbevalója és csínján a tetkókkal ;). Ápolt legyen, mindegy, hogy hosszú, vagy rövid hajú, arcszőrzet is mindegy.


Intelligencia abból a szempontból számít, hogy jól el tudjunk beszélgetni. Fontos még, hogy legyen közös érdeklődési körünk. Legyen humora, és legyen udvarias.


Anyagi szempontból átlag fizetése jó nekem, összedobjuk ketten ami kell, én nem költök sokat magamra.


Nem kell sportolónak lennie, de szeressen mozogni, ne mindig 4 fal között ülni.

2013. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Upsz véletlenül előbb elküldtem. Fontos még az, hogy szeretnék több gyereket is, elég érett legyen ehhez mihamarabb, és partner legyen ebben, érezzem, hogy ő a másik felem, és természetes legyen vele lenni. Ennyi az elvárás, és különösen vonzanak a magas (bár nálam nem nehéz magasabbnak lenni) vékony(de nem sovány) barna hajú férfiak. De ez nem elvárás :) 21/N
2013. szept. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Külsőre nem tudom elmondani, de legyen ápolt.

Legyen humora, kedves legyen, intelligens, hűséges, magabiztos...

Ne legyen csóró, de ne is gazdag. Az unalmas lenne, szóval az ideális az átlagos vagy picivel magasabb fizu, de ez a legelhanagolhatóbb része.

2013. szept. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

legyen olyan mint az éjjel-nappal budapestből Dávid:$ külsőleg és belsőleg is:) tehát

legyen EMBERI, kedves, az emberekhez kedvesen szóló, nem ilyen flegma antiszociális.. de ha kell és aki megérdemli azokra rá tud pirítani rendesen, szóval nem piponya, nem hagyja magát. IGEN, a szociális érzékenység nagyon fontos, ugyanis ma már a legtöbb pasi egy bunkó paraszt mindenkivel, még a bnőikkel is. szerencsére a zenészeknél ez ritka, ezért ők nagyon kedvesek számomra, főleg a gitárosok:)) zenével le lehet venni s lábamról.. kűlsőleg én szeretem az egyéniségeket, legyen laza és ami befutó, az a barna haj, barna szemmel. ennyi szerintem.


L

2013. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Nekem pont azok a pasik jonnek be akik nem nem gazdagok:) ok legakabb nem bekepzeltek es megtudjak becsulni az apro dolgokat is:3
2014. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Külső:Legyen ápolt,sportoljon.

Belső:Legyen intelligens,úrimber,magabiztos de nem beképzelt,spontán,erős jellemű.

Ne cigizzen,legyen alkoholista és ne legyen tetoválása max 1kicsi.

2015. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!