Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy egy nő, akinek - se gyerek, se férj, se pasi - leszbikus?

Figyelt kérdés
Egy kicsit idősebb korosztályra gondolok, nem 20, 30 évesre, hanem mondjuk a fölöttire. Pasi témáról egyáltalán nem lehet hallani vele kapcsolatban, és inkább nők társaságában látni sokat.

2013. szept. 25. 13:17
 1/6 klopusz ***** válasza:
100%

Én ismertem egy idős hölgyet, aki szintén így volt. Voltunk olyan kapcsolatban, hogy rákérdezhettem. Elmesélte, hogy volt egy nagy szerelme, akivel családot terveztek, de az esküvő előtt egy hónappal a fiú meghalt. Innentől kezdve nem kereste férfiak társaságát, inkább amolyan pótnagymamája lett a környékbeli gyerekeknek.

Szóval nem biztos, nem tudhatod az okát.

2013. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát elég sok esély van rá. De lehet más oka is. Nekem van gyerek, férj, 40 feletti vagyok és kíváncsi lennék ::::::
2013. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 :'(
2013. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi, mint pl arról, ha egy jól szituált pasinak nincs nője. Attól még nem meleg, még ha sokan azt is gondolják.


Az esély amúgy is 1/2-ed, tehát vagy az, vagy nem.

2013. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy fiatalabb korában nem szerzett tapasztalatot s félt nyitni a témában, végül "így maradt"

de lehet, hogy leszbikus...ennyiből elég nehéz megmondani

leginkább abból lehetne, hogy van-e 1 nő akivel nagyon nagyon sokat együtt van, sokkal többet mint bárki mással

Akkor esélyes, hogy leszbikus

19/leszbikus

2013. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%, nem több és nem kevesebb. Vagy leszbikus, vagy nem.
2013. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!