Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg biztosra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatnám meg biztosra, hogy nem meleg?

Figyelt kérdés

Van egy srác fb-n akit "megszeretnék környékezni", de össze vagyok zavarodva... Tánctudományi egyetemen végzett, modellkedik és elég kétértelmű képei vannak... Pl. van egy ahol majdnem smárol egy sráccal meg van egy ahol 1 csajjal smárol... Már yahoo-n is indítottak kérdést róla, hogy hetero, meleg vagy biszex. Ő maga azonban annyit reagált az egészre hogy: People are nuts!!! Haha just so everyone knows.. Apparently you can vote if I'm gay or not.. It's 2013 haha omg x"D. Aztán az egyik barátja írt egy olyat hogy: "He is straight as a rainbow. :P " Erre ő válasznak: "Love you too, buddy."


Úgyhogy picit nem tudok rajtuk kiigazodni... Szerintem hetero, de nem vagyok benne biztos. Ti mit gondoltok?



2013. szept. 26. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy ki ez hogy még yahoo-n is indítottak róla kérdést?? egyébként nekem elég melegnek tűnik..
2013. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex.
2013. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 'straight as a rainbow' elég erős utalás arra, hogy homár.
2013. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem nagy szám. Mármint nem híres meg semmi, csak modellkedik meg van egy videója youtube-on amiben táncol. Egy fashion commercial. Amúgy így néz ki: [link]


Nevet nem szeretnék mondani.

2013. szept. 26. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz, aztán úgyis kiderül, de ha még bisex is, akkor sem jársz rosszul. Ha meg meleg, akkor meg így jártál! :)
2013. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
majdnem smárolós képeket nem linkelnéd meg a yahoo-s cuccot?
2013. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amúgy meg, én lehet, hogy öreg vagyok már, de

1)nem értem, hogy tetszet valaki csak a képe/kinézete alapján

2)én tuti megkérdezném, ha akarnék tőle valamit, hogy randizna-e velem


35/N

2013. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*tetszhet
2013. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!