Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A melltartó viselése befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melltartó viselése befolyásolja, hogy mennyire lóg egy mell (vagy idősebb korban mennyire fog lógni)?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Valamennyire biztosan
2013. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen. ha folyton cska push upot hordasz, idősebb korra lógni fognak a melleid! de akár már 20 évesen is lóghat, noha az inkább genetika.

a bioszos része annyi, hogy mivel ugye ha mindig tartja őket valami, nincs szükség magikat tartnai, így az emlőben található izom, és lábyszövet réteg ugymond elkényelmesedik, és nemt artja a saját súlyát.

az én barátnőim ha már pár hónapja együttvoltunk, ésugye nyrvolt, otthon lakásban sosme hordtak melltartót, pont ez miatt. :D

de én ezt nagyon nem bántam!!!!!! :D

2013. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Idösebb korban? Nagyon tévedsz. Már egy év hordás is renyhébbé teszi az izmokat.
2013. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ereszkedhet meg a mell, ha valaki nem hord melltartót,mert így szabadon lógnak a mellek, megnyúlik a bőr. A melltartó pont, hogy jót tesz a melleknek.
2013. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
#4! A melltartogyárto válasza?
2013. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a melltartó hiánya formás mellekhez vezetne, akkor a törzsi népek képein csupa szép mell volna! A legtöbb ami nem tizenévesé lóg, jobban mint itthon egy szoptató nőnek.
2013. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani. Kis mellem van, de van, későn kezdtem el rendes melltartót hordani (18, sosem push up), és nem szép feszesek a melleim, a mellbimbóudvarom nagyon megnyúlt. Szóval én nem veszem be azt, hogy ha nem hordasz melltartót, szép lesz a melled. Amúgy szerintem is genetika kérdése. Minden nőnek máshogy áll a melle.
2013. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 13:26-al és én is mindig hordok, de nem a push up-ost. Futásnál is sokkal jobb, ha van, mert nem érzem, h mindjárt leszakad, am nincs nagy mellem.

A változást meg úgy is észreveszed egy idő után. :)

2013. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban függ a mell méretétől is. Akinek nagy van, nyilván jobban lehúzza, de pl nekem meg nagyon kicsi, soha nem hordtam melltartót sportoláson kívül, és még mindig feszes. Hozzáteszem mondjuk, hogy elég durván sportolok, lehet attól.
2013. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván a kis melleket nem húzza le annyira a súlya, mint a nagyokat.
2013. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!