Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? És miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? És miért viselkednek velem így a többi lány?

Figyelt kérdés

17/L

Nem vagyok csúnya, vékony vagyok és középmagas, de soha nem volt barátom. Tudom, hogy nem csak a külső a lényeg hanem a belső is. Normális lány vagyok. Miért nincs barátom? Pedig szemzenk velem meg köszönnek is olyanok akiket nem ismerek. Az osztályból is van 3 fiú akik egész normálisan viselkednek velem ha a nagymenő kis királylányok nem lássák őket, beszélgetnek velem meg minden hasonló, de amikor megjelennek akkor már meg sem szólalhatok, mert az katasztrófa lenne. Az osztályban sajnos velem nem menő beszélgetni. A lányok meg mindig méregetnek engem:(

Tudom hogy még nem vagyok elkésve semmivel, de azért jó lenne egy barát. Már minden velem egy korú lánynak volt legalább 1 barátja. Légyszi ne írjatok privit.

Hosszú sötétbarna hajam van, zöld szem és fehér bőröm van.


2013. szept. 26. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem se volt ennyi idősen, de nagyon megérte várni még pár évet a szerelemre. :)
2013. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de nagyon félek hogy soha nem lesz nekem:((
2013. szept. 26. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi van, lányom? Hiányzik a folyamatos féltékenykedés, vita, a másik elviselhettetlen távolléte?
2013. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésre nem kell "miért"-nek lennie, mert van akinek szimplán így alakul!! Épp nem jött szembe veled a szőke herceg, akinek te pont tetszenél, és aki pont tetszik neked.

Nem igaz, hogy minden veled egykorú lánynak volt már barátja.

Amúgy nézd meg, nem koszosak, foszlottak, régiek-e a ruháid, nem csapzott-e a hajad, vannak-e pattanásaid, mennyire vagy csinos (sokszor a kissrácok a külsőségekre mennek). Mennyire vagy okos? Mennyire vagy humoros? Mennyire tudsz igényesen társalogni?....

2013. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
?
2013. szept. 26. 16:34
 6/14 A kérdező kommentje:

anyum a legnagyobb divatmániás és én is szeretem a divatot, úgyhogy mindig jól öltözködök, pattanásaim szerencsére nincsenek, a hajam ápolt csak hamar begöndörödik, ezért sokszor kell fésülnöm. Nem vagyok büdös, a körmeim is ápoltak és a fogaim se sárgák. Nem vagyok az olyan aki szeret a középpontban lenni, de szeretek beszélgetni.

Mindig 4-3 közötti tanuló voltam, vagyis csak a gimiben.

2013. szept. 26. 16:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felszínesnek vagy sznobnak tűnsz. Vagy egyszerűen csak megközelíthetetlennek.
2013. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnéd, ha írnék privit?
2013. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Abban lehet vlmi, h félnek megkörnyékezni, mert ha már a királylányok szerint nem v menő, a pasik nem fognak csak úgy, előttük odasétálni hozzád, mert akk ők sem lesznek azok. Lehet, h így van. Velem konkrétan ilyen esett már meg. :(
2013. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:( lehet
2013. szept. 26. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!