Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeplő, anyajegy, hogy viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuumia kérdése:

Szeplő, anyajegy, hogy viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés
Előbb láttam egy kérdést, amiben egy "úriember" kifejtette a véleményét, hogy neki miért nem jön be az anyajegy.. Lányok/fiúk normális válaszát várom, hogy TI mit gondoltok ezekről :) és mik azok az apró momentumok az emberi bőrön, amiket aranyosnak találtok!
2013. szept. 26. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
"Előbb láttam egy kérdést, amiben egy "úriember" kifejtette a véleményét, hogy neki miért nem jön be az anyajegy.. " bemásolnád? erre nagyon kíváncsi vagyok!
2013. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy anyajegy is jól mutathat de ez egyén függő ha valaki megtetszik az az anyajegyével együtt fog meg tetszeni
2013. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Légyszi mutasd már meg azt hogy mit írt ez az úriember
2013. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Számomra ezek teljesen semleges dolgok. Egyik sem vonzó számomra, ugyanakkor nem is játszik döntő szerepet semmiben. Anyajegye szinte mindenkinek van, szóval abba aztán tényleg nem tudok belekötni.

Eddig még nem sok szép, szeplős lánnyal találkoztam, tehát erről nem nyilatkoznék.(nem a szeplőkkel volt a gond)

2013. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy viszonyulok hozzá?

Nekem is van. És?? :D Nem foglalkoztat. Anyajegye mindenkinek van valahol, max nem látja... :D

2013. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sok anyajegyem van (sajnos). örököltem őket,megszoktam ezért máson se zavar ,persze vannak kivételek pl a homlok közepén 3 m2 es szőrös anyajegy nem igazán előnyös a szememben. F
2013. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erről nem tehet az ember,és nem is tud mit kezdeni vele,hogy eltűnjön.Párom vette rajtam észre,hogy 1-2 helyen van szeplőm.Neki nagyon tetszik,még meg is jegyezte,hogy " milyen cuki".Az anyajegyekről meg csak annyi,hogy nem olyan rég láttam,pont egy bejegyzést,hogy a híres sztároknak is van ...
2013. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos én tele vagyok anyajegyekkel, ennyit még leszedetni sem lehetne, de azért még senki nem menekült el sikítva előlem. Párom kötött bele 1-2be, de csak azért, mert azok olyanok, amikre vigyázni kell, és esztétikailag szerintem engem zavar jobban :3
2013. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem zavarnak.

Csak ne hatalmas és domború legyen.

2013. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!