Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy viszonyultok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy viszonyultok az ilyen lányokhoz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt, aki arcilag és testileg is szép lány, emellett okos is, viszont nem szeret nőiesen öltözködni. Annak ellenére, hogy hihetetlenül intelligens és bomba nő, bakancsokat meg hosszú pulcsikat hord, és amolyan "sz*rok a világra" stílusú. Senkinek a véleménye sem érdekli, a saját szabályai szerint él. Nem hord magassarkút, a szoknyát hírből sem ismeri, nem udvarias, nem egy jólnevelt sznob és nem is akar az lenni. Furcsa járása van, előszeretettel rágózik és káromkodik. Viszont nagyon szép lány, mindenhogyan és jókat lehet beszélgetni vele, mert mindig őszinte. Szerintetek?
2013. szept. 9. 15:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
engem taszít. válogassa meg a szavait és ne járjon úgy, mint egy tróger. az öltözködése nem számít, legyen tiszta és ok. de attól még nem kell suttyónak lennie
2013. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem úgy kell elképzelni, hogy egy tapló r*banc, csak olyan szabad és nem függ senkitől.
2013. szept. 9. 15:54
 3/22 anonim ***** válasza:
A káromkodásról leszokhatna, plusz ha ordenáré módon rágózik, az sem előnyös. Egyébként a huszonévesek között szerintem már nem sok sikert aratna.
2013. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem jönne be a paraszt, igénytelen stílusa. Vannak nagyon szép lányok, akik viselkedni is tudnak, adnak is magukra és még életcéljaik is vannak. Olyanok jönnek be nekem.
2013. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

"nem egy jólnevelt sznob"

Aki jól nevelt mióta sznob?


Szerintem arcon köpném.

2013. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az hogy szép, csak egy dolog. Hogy basznivaló, egy dolog. A legtöbb jelzőt akár rám is lehetne aggatni. Én egy szerszámos láda teljes tartalmát aggatom magamra és surranóban flangálok, mégsem vagyok egy tuskó tajparaszt, igenis képes vagyok udvarias lenni és igyekszem leszokni az ocsmány beszédről. Jé. Inkább egy flegmatikus 'csának tűnik.
2013. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A szépségét leszámítva a teljes személyisége taszít. Ez persze csak az én véleményem.
2013. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Az öltözködéssel nincs akkora baj,de ne legyen bunkó.
2013. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A. Bundy ***** válasza:
azért a bakancsot ledobhatná, de amúgy nem gond a személyisége, persze azért operába, meg bálokra nem vinné el senki de, biztos jó társaság lehet
2013. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szerintem nálam emiatt kiesne utálom a flegma lányokat !!!!!
2013. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!