Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek ha reggelire ezt kapnátok?

Figyelt kérdés
palacsinta(lekváros,túrós,nutelás) + rostos gyümölcslé és ilyen kinder csoki ami ilyen kis cukor formájú :D + egy bögre tejszínabos kávé :D

#reggeli #meglepetés #holnapsulideleszarom
2013. szept. 26. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön ;) 26/N
2013. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Menj már a francba előző :DD
2013. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Túl édes, árt a szép fehér mosolyomnak.
2013. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is túl édes. Reggelire nekem inkább szendvics vagy pirítós (ilyen bruschetta jellegű dolog), paradicsom, paprika vagy uborka + tea.
2013. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, mostanában túl édesszájú lettem :) amúgy pedig szerintem mindegy, a szándék, hogy reggelit készítesz már éppen elég
2013. szept. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem,egészségtelen kalóriabomba. De a gesztus értékelendő! ;)
2013. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!