Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú! Ti ennek hogy örülnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú! Ti ennek hogy örülnétek?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon szereti az édességeket, ezért arra gondoltam,h egy éves fordulóra(szept. 22), veszek neki milka csokikat, minden fajtából, és arra masnit kötök és úgy adom át. ti örülnétek neki? sajna nincs egyéb ötletem, mivel minden megvan neki,amire vágyhat.:S köszi a válaszokat! 18L
2013. szept. 8. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább magadra köss egy masnit annak jobban örülnék a pasid helyébe ;)
2013. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csinálj neki milka csokis tortát..
2013. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szeretem a csokit szóval igen,bár egy sima digi-duginak jobban örülnék :D
2013. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azt majd utána:DD
2013. szept. 8. 12:12
 5/10 A kérdező kommentje:
sütni még nem igazán sütöttem, nem merek nekiállni:S
2013. szept. 8. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gáz.
2013. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha rám költenek pénzt, mert én magam is nagyon zsugori vagyok, és nem érzem jól magam, ha valaki rám költi a pénzét (én sem szeretem másokra). Márpedig több tábla milka csoki nem 5 forint. Viszont, ha sütne nekem valamit a lány, vagy valami egyedit, kreatívat adna (rajz, elénekel nekem valamit, ilyesmi), nagyon örülnék neki.

17\F

2013. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél magadnak ehető bugyit és köss egy masnit rá és add oda magadat.
2013. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok fiú,de szerintem amit kitaláltál ez olyan semmilyen :) Ezt kb szüleimnek,esetleg egy távolabbi ismerősnek,egy barátnak tudom elképzelni,de hogy a páromnak,akivel egy éve vagyunk együtt..Hát biztos,hogy nem..


Csináltass neki inkább egy bögrét,amin a Te fényképed van.Vagy ha ennyire szereti a csokit nézz körül a neten,hátha támad valami ötleted.Esetleg tényleg süss neki valamit.Még ha nem is csináltál,és félsz,kérd meg anyud..

2013. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze,de csak azoknak,amiket szeretek is.
2013. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!