Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon kicsi a cicim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon kicsi a cicim, szinte alig van.! Ez nagyon zavar titeket?

Figyelt kérdés
Kis mell vagy a szilikon jobb? Válaszokat előre is köszönöm.! 19/L

2013. szept. 27. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok a cicidre :)
2013. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:

én kivi vagyok.

egyébként amig van,(bármekkora is )addig az igazi jobb,ha tényleg semmi sincs akkor lehet szilikon.

2013. szept. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
Hadd lám privátban akkor, hogy mégis mennyire kicsi az a kicsi...
2013. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat, de jobb a kicsi. Nemcsak a szilikonnál, hanem a nagynál is.
2013. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
jobb a kicsi .25/f
2013. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Szóljatok, ha kész a kép! :D
2013. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
nincs kép
2013. szept. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
A kérdező átvert mindenkit, de rendesen, vegyétek észre! :D
2013. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, h azóta se küldtél képet róla.
2013. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 e_master ***** válasza:

Lányok!

Nem igaz az, hogy a mell mérete és milyensége nem fontos. Butaság "leállatozni" egy erős szexuális töltéssel rendelkező férfit, csak mert ez nem sokadrangú számára. Ettől még lehet érzelmileg és szellemileg igen fejlett is. De bizony a mell, igenis fontos csak épp nem az, hogy minél nagyobb legyen.

Azt kellene megértenetek, hogy a férfiak nem egyformák. Vannak akiknek a nagy mell tetszik, vannak akiknek a közepes, vannak akiknek a kicsi és vannak olyanok is akiknek többféle méret is bejön csak épp az nem mindegy, hogy milyen a formája.

Ne akarjatok mindnek tetszeni mert az lehetetlen.

Ha kis melled van ne a "nagy mell-rajongók" figyelmét akard magadra vonzani mindenféle csalással (pl. push-up melltartó), mert törvényszerűen csalódás (számára) és lelki sérülés (számodra) lesz a vége. Vállald amid van, ne szégyelld, viseld! A férfiak szemében - bár különböző ízléssel rendelkeznek - mindig izgatóbbak azok a nők akik bátran viselik a nőiességüket akkor is ha épp nem felelnek meg a kor művileg gyártott elvárásainak. Pl. ezek a csajok eszméletlen szexisek így kis mellel:

[link]

[link]

Persze nyilván vannak férfiak akiknek ez nem jön be és vannak akiknek igen. Ha Te ilyen vagy akkor neked azoknak a figyelmét kell felkeltened akiknek ez tetszik. Szóval ha kis melled van és melltartó nélkül is fel mersz venni egy szűk pólót egyből bevonzod azokat a pasikat akiknek épp az tetszik. Ne azokkal foglalkozz akik megszólnak. Ők csak irigyek, hogy Te meg mered tenni és ez frusztrálja őket.

2014. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!