Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg zavarban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg zavarban vagytok mikor egy nálatok magasabb és okosabb lánnyal beszélgettek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Attól nem ha magasabb.Akkor már igen ha okosabb :/ olyanokat tud,hogy teljesen segghülyének érzem magam mellette :(
2013. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

aki nálam magasabb, az festi magát.

190,5 cm F

2013. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2013. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még nálam okosabb lánnyal. Azok általában évek óta kapcsolatban vannak vagy nem érdekli őket egy kapcsolat, haverkodni meg nem szoktam lányokkal.
2013. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. szept. 27. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Nemtom, ilyen még nem volt :D

S nem valószínű, hogy lesz.

2013. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen még nagyon nem volt. 195 centi vagyok, és eléggé intelligens.
2013. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy okosabb? Mert ha azt hogy műveltebb, akkor egyáltalán nem zavar. Ha a logikája fejlettebb... az se zavarna, de az meg nem a nők erőssége így ilyennel nem találkoztam. A magasság meg teljesen hidegen hagy.
2013. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha csak beszélgetünk, akkor a magassága nem zavar kapcsolatnál már inkább zavarna (bár 185 vagyok, nem sok magasabb lány van).


Ha intelligens (de nem okoskodó), az sokszor még imponál is, jó, ha egy lánnyal magasabb röptű dolgokról is el lehet beszélgetni...

2013. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!