Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a tuningolt autós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a tuningolt autós pasikat. Emiatt miért tartanak sokan felszínesnek meg minden rossznak?

Figyelt kérdés
Én ilyen körbe kerültem már 15 évesen, persze hogy ilyen érdeklődésű ismerőseim lettek az évek alatt. Ezáltal ilyen férfiakkal voltam mindig együtt. Most ez ugyan olyan mintha valaki 15 évesen művészi beállítottságú társaságba kerül, akkor valószínűleg ilyen típusú barátjai lesznek. De engem mégis sokan megszólnak, hogy nekem csak ez számít, meg a pénz érdekel. De könyörgöm egy régi Golf mióta számít luxusnak például? Szóval nem értem ezt a pénzes szöveget. Minden férfinak van hobbija, nyilván olyat választok akivel közös az érdeklődésünk, egy focistával lehet nem tudnék miről beszélgetni pl. Nekem is van saját autóm már, tehát nem kell más kocsija a "seggem alá", nem ez motivál benne hogy ilyen férfiakkal szoktam ismerkedni. Akkor mire fel ítélnek meg sokan így?
2013. szept. 27. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerettem a régi NFS:MW-t, az már jónak számít?
2013. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, de ne úgy keress pasit, hogy ő is tuningoljon. Lehet egy teljesen átlagosid akinek nincs tuningolt autód. Ha a tuning autókat szereted akkor te csináld magadnak és ne olyanokra gerjedj. Értelek, de úgy is szeretheted a hobbid, hogy csak te magad műveled. Ahogy egy műlet nő egy átlagos szegény srácot. A szerelem nem az érdekekről szól. Érted?
2013. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!