Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják olyan sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják olyan sokan megérteni, hogy nekem nem jönnek be a csúnya és a kövér lányok?

Figyelt kérdés
Nekem a szép, vékony de egyben kedves, jólelkű lányok kellenek. Én is tudnám ugyanezeket nyújtani.
2013. aug. 12. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel most mi mit kezdjünk?
2013. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem állandóan ajánlják, hogy járjak kövér vagy csúnya lánnyal. de én nem akarok.
2013. aug. 12. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Még egy divat hisztis.

Köszönjük !

2013. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki ajánl ilyet? Mik vannak!
2013. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Most csak azért tetted ezt fel, hogy legyen neked is egy kérdésed? Tök értelmetlen az egész...

Ha neked nem jönnek be, akkor ne foglalkozz az ajánlásokkal...vagy add meg a telszámukat (akik ajánlják) felhívom őket egyesével, hogy ne ajánlgassák már neked mert nem szereted őket...


Vagy milyen válaszra vártál?

2013. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek. Csak már unom, hogy mindenki, akit ismerek, ezzel untat.
2013. aug. 12. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha untatnak ha nem, értelmetlen, felesleges a kérdésed.
2013. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meg lehet mondani nekik h akadjanak le a témáról,ha meg így nem megy akkor 1-2saller belefér
2013. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert nyilván ronda vagy, alacsony, sovány és unalmas és úgy gondolják, maximum azok a lányok állnának veled szóba, akik a kutyának sem kellenek.
2013. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!