Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkos ház a barátnőddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos ház a barátnőddel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmmel tervezgetjük egy ideje, hogy létrehozunk egy helyet kellő távolságra a civilizációtól, amiről csak mi tudunk.


Az ötlet abból indult ki, hogy egy búzamezőn levő facsoportban nyáron összekötöztük a bokrok ágait, és kiadott egy amolyan bio-jurtát, de ugyanezt tovább szeretnénk építeni úgy, hogy egy földalatti (de bevilágítókkal világosított) pinceszerű építményt hoznánk ott létre.


[link]


Tiszta ideg vagyok a várostól, de a családból senki sem akar elköltözni és egyenlőre én sem tudok, ezért gondoltam, hogy az épelméjűségem megőrzése érdekében építek egy nyugis hétvégi házat valami szebb helyen, rejtett megoldással :)


Például egy festői falu mellett a dunakanyarban, a falu fölött, önkormányzat által megszűntetett bérbeadott telkeken találtunk (tiszta erdős már az egész) 1-2 házalapot, köztük egy pincét is. Arra is gondoltam, hogy az egyiket kipucolom belül, teszek bele egy ágyat, lámpát, valamennyi száraz kaját, ásványvízet, valamit padlónak (mondjuk kidobott üvegtáblákat), esetleg mehetne alá led szalag, csapóajtón át lehetne lemenni és amúgy ültetnék oda helyi bokrokat. Aztán ott bóklászhatnánk fent az erdőben hetekig, lenne hol aludni, lenne kajánk meg minden és szerintem aki találkozna velünk túrázónak nézne minket.


Baromság az egész, vagy érdemes megcsinálni, ha meg lehet?



2013. szept. 27. 18:00
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Gondoltunk amúgy a balaton környéki erdőkre is (például tihany) mert ott úgyis mindenki a saját nyaralójára figyel, azt nem nézik ki, mit csinál az erdőben, ráadásul a csövesek, vandálok is inkább a parton vannak...


Vagy esetleg gondoltunk még dunai szigetre, de az árvíz miatt nem jó, az közel is van pesthez, mégis elszeparált. Vagy tényleg a dunakanyar, vagy valami mezőn egy bokorcsoport közepe, ahova ha bemegyünk utána úgysem lát senki, ott meg lehet addig függőágyazni meg minden, amit meg ott akarunk hagyni betesszük abba a pincébe.

2013. szept. 27. 18:02
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sok felesleges pénzed van akkor jah megéri
2013. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát főleg szemétből csinálnánk meg, vagy tök olcsó alapanyagból. Kidobott kamionponyva, olcsó vasszerkezet. A lényeg, hogy szigeteljen meg minden. De nem akarunk oda fullextrás berendezést az mondjuk jó lenne ha lenne melegvíz valahogy :D gázpalackra gondoltam + valami régi szar bojler (max 15 ezer forint) a vízet meg valahogy megoldanám, esetleg pár napot rászánnánk és pet palackokban levinnénk egy jó nagy mennyiséget.


Mondjuk a gázzal az a baj, hogy sok energia van benne meg jó is, de nem nagyon szabad pincetérben használni, de amúgy tök jó lenne ilyenre.


Nekem meg olyan 50 ezer forintot megér a nyugalom... múltkor ellopták egy 70 ezres bringámat, hát nem vagyok nyugodt, nyugodtabb lennék ha inkább a fent írt dologra költöttem volna ezt a pénzt korábban :D

2013. szept. 27. 18:08
 4/15 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy a földben lenne mint egy pincelakás.

De ha azt az alap pincét tudjuk körbegazosítani akkor még azt sem kell. Gondolom az még le is van szigetelve.

2013. szept. 27. 18:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Találtunk az erdőben egy faház+ pincét is amúgy, csak le kéne bontani a faházat és az viszont elég hangos.
2013. szept. 27. 18:11
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? :D
2013. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy baromság, vagy jó ötlet megcsinálni. Nem ilyen csövesszállást akarunk..
2013. szept. 27. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyennek, biztos jó lenne, de most jön a tél, a fútést hogy akarod megoldani? :)
2013. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha jól értem "közterületen" akarsz egy pincét magadnak??
2013. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Erdőben, azok általában önkormányzati területek. De mégjobb lenne inkább valami mezős rész.


Lehet, hogy télen nem használnánk.

2013. szept. 27. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!