Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok "hány éves korukig"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok "hány éves korukig" futnak a menő fiúkig?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy embere válogatja. De szerintetek a huszonéves lányokra is jellemző ez?
2009. nov. 7. 10:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

amig vannak.ugyertem egyszer a fiu is felno,komolyodik.

szoval a lany a sajat generaciojaba olyat fog talalni.

2009. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Én kb 16 éves korom óta kerülöm őket, én ilyen emberek mellett nem tudnék boldog lenni, és ezt a gyakorlatban is megtapasztaltam. Csak magukra gondolnak.

Szóval a szerény pasiké a világ. Nálam legalábbis:) 20/L

2009. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
12:27. Bár én még 'csak' 17 vagyok, nekem se kellenek ezek a menő pasik. :S Egy ilyennel egyszer nagyon melléfogtam... és igen, inkább egy szerényebb pasi!!
2009. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

én most kezdek rájönni,hogy fölösleges a helyes és menő pasik után futni(: Hiszen egy nem olyan menő srác lehet,hogy sokkal jobban szeret.Egyébként változó,barátnőm pl.rögtön azt nézi mennyire helyes a srác,aztán,hogy mennyire menő.(Egyidősek vagyunk)

majdnem 15/L

2009. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Jó Magam is a szerényebb "fajtából" származom, sosem voltam menő, most sem vagyok az. Remélem a szakmámban viszont az leszek.:D
2009. nov. 7. 13:29
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Én világéletemben a selejtes pasik iránt vomzódtam, de nem az ilyen kis menősködő iq harcosokhoz, hanem a bunkó, nagyképű, nyers alakokhoz.
2009. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%
És akkor mi van ha nem vagy "menő"? , nem az a lényeg hanem az hogy te hogyan érzed jól magad! :))
2009. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Én csak arról beszélek, hogy a lányok szeretnek menő, rossz fiúkkal járni. Vagy nem így van?

Mellesleg tegnap láttam egy kérdést egy lánytól, hogy veri az alkoholista barátja és azt mondja ne hagyja el, mert szereti nagyon.:S Nekem is ilyennek kell lennem? Egy piás, link, bunkó nőverőnek, hogy legyen egy lány az életemben, aki szeret?

Siralmas jövő elé néz a világ.:S

2009. nov. 7. 14:04
 19/22 anonim válasza:
Én már most rájöttem hogy "menő fiúk" semmivel se másab mint a többi. Ha nekem tetszik valaki akkor én addig harcolok érte még meg nem kapom. A mostani srác nekem úgy tetszett meg hogy benne voltam egy rendezvényszervezésben és volt gyűlés . Amikor megláttam nagyon megfogott és akkor még nem volt annyira helyes. Most rá egy 5 hónapra majdnem minden csaj oda van érte . Remélem értitek mit akarok ezzel mondani?
2009. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
szerintem egy lányok addig futnak utánuk amíg van esélyük. pl ameddig szépek vagy ameddig az egyik ilyen meg nem bántja őket
2012. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!