Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha beszélgetés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha beszélgetés közben (társaságban) megérintitek egy lány derekát, hátát azzal valamit jelezni szeretnétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:

azt, hogy kövér vagy!


viccet félretéve, szerintem közeledni próbált feléd

2013. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy srácot, aki buliban így kezdte az ismerkedést, nála egyértelműen felhívás volt keringőre. (végigsimította a derekát)
2013. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Azt hogy én birtoklom, hogy a többi felejtse el mert hozzám tartozik. Meg azt is hogy erekcióm van.


Ezt jelezné, ha valaha tennék ilyet.

2013. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felmérem a hely hőmérsékletét. Ha a lány dereka,háta meleg, akkor tudom, na itt nem lesz ipiapacs. Ha viszont hideg, akkor melegítésre szorul.
2013. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyenre még nem volt példa.
2013. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhessegetett egy legyet.
2013. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha például nem figyel rám és hangos a zene én csak így jelzem ha mondani akarok valamit. Egy lányt csak nem verek hátba mint egy havert XD Mondjuk nem mindegy, hogy csak megérint vagy megsimogat mert az utóbbi az már más. :) Remélem segítettem :)
2013. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hátha egy fiú megérinti egy lány derekát, nyilván jelzi ezzel hogy tetszik neki a csaj vagy Pl. megvizsgálja az árut igazából nemtom én soha nem csináltam ilyet! :)
2013. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!