Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bunkó velem? Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkó velem? Tetszik egy fiú aki egy évvel idősebb nálam és minden nap látom a suliba. Nem beszéltünk még csak minden nap néz és ha teheti bukó velem pedig nem is ismer. A bnőm azt mondja hogy lehet hogy így akar "udvarolni".

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? szerintem 14 éves kor felett ez a bunkózva udvarolok szánalmas...
2009. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltetek, akkor hogy bunkó veled?
2009. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy nyögve nekiütközik a lánynak. Vagy fejenrúgja focilabdával.
2009. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

xDD

Igen, 14felett már elég éretlen dolog.:/

Viszont nekem ilyen kiskoromban volt:D

Akkor a lány haját huzigáltam:$:)

2009. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a lányt félrerúgtam, megerőszakoltam, és elrágcsáltam egy mangót.
2009. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17 éves vok ő pedig 18.Mindig rámcsapja az ajtót és egyszer majdnem rámdobta a táskáját a folyosón, és még az osztálytársának is feltűnt hogy mien bunkó.hát ez van
2009. nov. 8. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
rájöttél már,hogy miért csinálja?
2010. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát azóta már nem abba a suliba jár és már nem is tetszik.de azért köszi a válaszokat.
2010. szept. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!