Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta? És hogyan tudom kideríteni, hogy tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác már régebb óta ismerem úgy 1-2 éve, nagyon tetszik nekem és nyáron volt egyszer olyan hogy rám nyomult. Együtt iszogattunk páran ő is ott volt. Egész végig ölelgetett, aztán bementünk sörért a sátorba és amikor elindultam kifele vissza akart húzni magához, gondolom hogy megcsókoljon vagy valami. De nem hagytam neki mert gondoltam nem vetem egyből a karjaiba magam. Aztán azóta nem történt semmi, mondjuk csak néha találkoztunk. De mindig kedves és aranyos velem. Nekem nagyon tetszik, de nem tudom hogy csak azért ölelgetett mert be volt csiccsentve kicsit vagy mert bejövök neki... Szerintetek?

2013. szept. 28. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki ^^
2013. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak azóta nem lépett semmit és ezért bizonytalanodtam el. :S
2013. szept. 28. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd lép :3
2013. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megnézte könnyű vagy e. Úgy döntött hogy nem ezért most másra vadászik.
2013. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is, csak mivel nem hagytad így most ő azt hiszi h te nem viszonzod. Ilyebkor kezd el felejteni (mármint más iránt fog táplálni érzelmeket), ha még nem késő vagy nincs senkije nyugodtan keresd fel vagy vmi, biztos h örülni fog neki.


Sok sikert!

2013. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát eléggé félős típus vagyok nem nagyon merek lépni sokszor megszívtam már az ilyet hogy én léptem... amúgy meg rámosolyogtam amikor vissza akart húzni remélem vette az adást azért... és azt is remélem hogy ő fog lépni :$
2013. szept. 28. 22:19
 7/9 Feke88 ***** válasza:

Gondolom abban az ominózus pillanatban vette a bátorságot és megpróbálkozott vele, hátha.. Hát, nem jött össze. Besült. Leégett.


Ne is várd, hogy valaha is mégegyszer próbálkozzon.. Senki nem szereti a pofára esést.

Ha esetleg te közelednél, azért készülj fel arra is, hogy "Mostmár nem kellesz!" lesz a válasz! Még, ha ő is szeretné, akkor is.

2013. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nem kellett nekem semmit sem csinálnom mert ő lépett megint úgyhogy most már rendben van minden :)
2013. okt. 19. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
de köszi a válaszokat :))
2013. okt. 19. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!