Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? (csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? (csak lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Naszóval ott kezdődik a történet hogy ugye van egy lány aki nekem nagyon tetszik nekem de valószínűleg nem kölcsönösek az érzések( mert még nem mondtam el neki ) na és általában egy busszal járunk haza de fura dolgot vettem észre. Mikor befejeztem a dumálást a haverommal ( rövid volt ) akkor észrevettem hogy a lány akibe bele vagyok zúgva ott áll a bnőjével a buszmegállóban. Eddig minden oké. Mire odaérek már nincsenek ott. Azt nemtom hogyan sikerült de amikorra odaértem ők már az utca másik oldalán a fák mögött álltak. Még mindig oké. Nade ez furi mert mikorra jött a busz akkorra konkrétan kikerültek és mögöttem voltak. ( elég nehéz volt nem észrevenni őket de én úgygondoltam hogy nem kell a hülye tásaságom ha azthiszik hogy nem vettem őket észre) Na mind1 hátramentem a buszba leültem hazaértem...........időugrás holnap ugyanekkorra............Tehát mostmeg a buszmegállóban árva is beszélgettünk mindenről ( főleg két osztálytársamat szetetjük kibeszélni) egészvégig normális volt minden oké ês a tegnapi után ezt nagyon furcsának találtam.............akkor most mitakar mert én ezt as gondolatmenetet nem tudom követni Ja de várjatok régebben is sok olyan volt hogy hárman(tehát ő a bnője meg én sokat beszélgettünk) beszélgettünk.......... azt meg már kitapasztaltam hogy ha egy lány a barátnőjével van akkor nem nagyon szereti ha egy fiú csatlakozik hozzájuk ( mármint valami ilyesmit lehet leszűrni olyankor a nézéséből. Na akkor mit is gondol, miért csinálta ezt? Lányok csak ti tudhatjátok!


Bocsi ha hosszú lett!


2013. szept. 3. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értem hogy mit akarsz.. Ott voltál a buszmegállóban és a lány is a barátnőjével, következő nap pedig a lány egyedül volt és akkor beszélgettetek és az a baj hogy nement oda hozzád első nap, vafy mi?
2013. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj h első nap direkt került és pedig a barátnője is bír engem és ezt nem értem hogy miért kerültek ki ,mert sokat gyalogolhattak ezért és nemértem hogy mért csinálták ezt.
2013. szept. 3. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak személyes dolgokról beszelgettek ketten.
2013. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos valami pasis témáról beszéltek, vagy nem tudom

Kérdezd meg hogy minden rendben van-e? Erre az fogja válaszolni hogy igen(valószínű) és utána mond neki hogy ja jó, csakert yx-al elégfé kerültetek a multkor

2013. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ha egy csaj a barátnőjével van, nem megy oda a fiúkhoz, inkább csak távolról csekkolják és megbeszélik, hogy mennyire helyes/nem helyes. Néha röhögnek is.

Tapasztalat.:D Ne nézz r*bancnak, de én is ilyen vagyok.:D

14/L

2013. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom! f/21
2013. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 #5 #6 nagyon köszönöm!!!

#7 nem tudsz olvasni??

2013. szept. 4. 14:36
 8/10 A kérdező kommentje:
oppsz #3 #4 #5 nagyon köszömöm és hatos nem tud olvasni
2013. szept. 4. 14:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igen röhögcséltek is és engem néztek de nagyon. De ma megint a barátnőjevel volt és mostmeg beszélgettünk úgy mint eddig, na nembaj akkor most már tudom hogy méregettek engem
2013. szept. 4. 14:39
 10/10 anonim válasza:
Akkor szinte biztos, hogy tetszel egyiküknek.:)
2013. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!