Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számotokra zavaró/vis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra zavaró/visszataszító, ha egy nő szexmániás?

Figyelt kérdés

Átlagosnál több szexet igényel (tehát minden nap, akár többször is) vagy akár csak kényeztetést (orálisan, kézzel). Szóval elég nagy a libidója. Van olyan szint, ahol ezt már a pasikat zavarja?


Tizenévesek kíméljenek a válaszaikkal.


20/l



2013. szept. 28. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Akkor majd jövőre. :(


19/f

2013. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1-2 hétig tetszik nekik utána már taszítja őket. Legalábbis ezek a "hírek".
2013. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Az. Dolgozó embernek nincs erre ennyi ideje.
2013. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha nem annyi lennék amennyi :imádnám
2013. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ha a partnered is imád szexelni akkor nincs gond. Nálam pl a napi többszöri nem hátrány :D
2013. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Véleményemmel egyedül leszek, de azért hadd osszam meg.


A nő elsősorban lelki lény kellene legyen. Ha életében a hangsúly az állatias vonalra helyeződik át, akkor nőiessége hatalmas csorbát szenved. Nőiesség alatt nem a kitárt combokat értem, hanem valami metafizikai dolgot.

2013. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
metafizikailag nőies nőt még nem láttam
2013. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha közel lakik és munka meg edzés után tudnánk találkozni akkor örülnék ha ritkán tudnék vele lenni zavarna mert izgulnék mással oldja meg ....
2013. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Nekem volt ilyen barátnőm, amikor együtt voltunk, folyamatosan a szexen járt az agya, olyan volt, mint akiben tűz ég. Első hallásra persze a legtöbb fiú azonnal rávágja, hogy ez fantasztikus, nekem is ilyen barátnő kellene, de hosszabb távon a dolog azért nem ilyen egyszerű. Mi férfiak alapjáraton azért vagyunk "szexmániásak2, mivel nehezen kapjuk meg és ezért gőzerővel tepernünk kell. Ugyanakkor, amikor már kialakul egy stabil párkapcsolat és rendszeressé, biztossá válik, hogy üríthetünk, akkor már ez közel sem olyan nagyszerű, mint előtte. Nekünk gyakran behatárolt a teljesítőképességünk, mivel attól függ, éppen mennyi sperma van a testünkben. Ha sok, akkor azonnal felizgulunk és merevedünk, ha már kevés, akkor sokkal nehezebb, sokkal több inger kell és sokkal hamarabb le is lankad. Éppen ezért egy komoly étvágyú nő mellett sokszor ügyesen kell a technikákat alkalmazni, hogy egy ürítésnyi idő alatt többszörösen is kielégítsük a barátnőnket.

Remélem, nem tartasz közönségesnek, hogy ennyire erre helyeztem a hangsúlyt, de nálunk maga a szex erre épül. Képzeld el azt, hogy csak akkor tudsz szexelni, ha a húgyhólyagod valamennyire tele van és a szex végén "pisilsz." Ez is némiképp hasonló.

Tehát férfirészről sok türelem és ügyesség szükségeltetik ilyen esetben, ugyanakkor ha sikerül összeszoknia a párosnak, akkor rengeteg nagyon szép élmény származhat belőle.

Annyit még hozzátennék, hogy erősen függ a férfi időbeosztásától, elfoglaltságától is, egy keményen és sokat dolgozó embernél gyakran lehet teher, de szerintem egy megértő barátnővel megoldható.

2013. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozik és át tud jönni napközben és csinos is akkor nem gond. Amíg nincs sok munka.
2013. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!