Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró/visszataszító lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró/visszataszító lehet egy fiúnál, ha nem szedi le 100%-osan az orrszőrét?

Figyelt kérdés

Ami már hosszú meg látszik azt levágom mindig kisollóval, szóval így csak akkor látni, ha valaki alulról ,,néz" bele az orromba. :D

Vagy vegyek orrszőrnyírót és tüntessem el teljesen? Lányok, ez zavarna titeket pl, randinál?


Köszi előre.


2011. febr. 5. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan fiú vagyok de szerintem randinál nem az orrod belsejét fogja nézni a lány. És amíg nem lóg ki addig szerintem semmi gond nincs vele :).
2011. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az orrszőröd azért van, hogy megfogja a szennyeződéseket, nem azért, hogy szép legyen....mellesleg a csajnak is van orrszőre és gondolom, nem egymás orrlukait fogjátok nézegetni
2011. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez az egyik a másik hogy annak ott funkciója van nem csak azért van ott hogy a politikusainkon jót röhögjünk és találgassunk h ki volt előbb az orrszőr vagy ő :D


19F

2011. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem van egy fiú osztálytársam akinek néha kilóg az orrszőre :S na az már gáz. egyébként rendben van a srác de ez tök taszító.


szal sztem annyi elég, hogy a végét levágod, hogy ne lógjon ki, de egyébként ne nyírd ki


17/L

2011. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar és nem is taszít. Sőt, képzeld, a barátomnak még kicsit ki is lóg, de ezt igazából észre se vettem, nem tudom meddig. Mindig is az emberek belső értékei érdekeltek elsősorban- így előbb voltam szerelmes a barátomba, minthogy tetszett volna. Kb 1 év alatt fedeztem fel, milyen jó pasi, milyen helyes stb, és most, 3 év után kezdem észrevenni az ilyen kisebb hibákat. Az egyetlen, ami már az elején is zavart, ha a bajszát nem borotválja le, mert az nagyon szúrja a számat, és be is vörösödik (az elején a szakálla is irritálta a bőrömet, de azt gyorsan megszoktam). Úgyhogy engem- és szerintem nem én vagyok az egyetlen lány a világon, akit elsősorban a belső értékek érdekelnek- egyáltalán nem zavarna, úgy pláne nem, ha nem is látszik ki :)

20/L

2011. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vágd, hanem csipesszel húzogasd ki, akkor lassabban nő vissza. A szemöldök közötti részt is érdemes szedni.
2011. febr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd meg! Ha ott van akkor nem lát be az üres agyhelyedre.
2011. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!