Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felhagyjak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhagyjak az elvemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval , az a gondom hogy az osztályba jár egy nagyon szép , és okos lány , első nap megtetszett nekem!


És én meg azt vallom hogy Osztálytárs osztálytárssal , vagy munkatárs munkatárssal ne járjon!


Szóval , szerintetek mit csináljak? Illetve mondjátok meg a véleményetek erről :)



2013. szept. 29. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2013. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én osztályomban az egyik fiú az egyik lánnyal az 5. év végén, vagyis érettségi előtt fél évvel jöttek össze. Így összejöhet, és egyiküknek sem teher.

Egy másik fiú egy másik lánnyal akart járni, de végülis nem lett belőle semmi, pedig sokan mondták, hogy majd biztos összejönnek. Végülis a lány miatt nem jött össze, mert mással kezdett járni.

Általánosban volt egy lány ikerpár az osztályunkban, mindketten az osztályból jöttek össze egy-egy fiúval. Az egyik lány majd egy évig járt a fiúval.

Ha neked (meg mondjuk neki) nem teher, hogy minden nap látod őt, nem tud hiányozni neked, mert naponta 6-7 órát együtt vagytok, alig van beszédtéma emiatt, akkor érdemes megpróbálni. Ha mondjuk utolsó évben jössz össze vele, lehet, hogy tovább tartana, mert máshová mentek tanulni.

Megkérdezhetem, hány éves és hányadikos vagy?

2013. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki osztálytársával jár már lassan vagy több mint egy éve. :) Ki kell próbálni, nem ábrándozni.
2013. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"És én meg azt vallom hogy Osztálytárs osztálytárssal , vagy munkatárs munkatárssal ne járjon!"


Es egész pontosan miért vallod ezt? Milyen hátrányod származhatna? Vagy csak "úgy vallod"?

2013. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most ne nevessetek ki, de GoodLike videója miatt :D


Illetve 14 éves vagyok , 9.-es !

2013. szept. 29. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez aztán megalapozott elv...
2013. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább félek , mert ugye egész nap látjuk egymást.... Mondjuk van egy másik pár az osztályban is!
2013. szept. 30. 16:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!