Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beíratkoztam egy spanyol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beíratkoztam egy spanyol tanfolyamra, de mindig izgulok, ha új emberek vesznek körül. Ideges vagyok, zárkózott és félénk, ami persze mind elmúlik, ahogy jobban megismerem őket. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Attól külön félek, hogy megmordul a hasam órán, vagy vmi, és kinevetnek... ez normális félelem? Ha eszek előtte, akkor is szokott, persze nem abnormálisan, csak éppen elég ahhoz, hogy kellemetlen legyen.

2013. szept. 29. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek mindig "paráznak" alapvetően. Annyit tudsz tenni, hogy megpróbálod nem ennyire komolyan venni, és úgy elmenni, hogy megpróbálod kizárni, mint probléma. Az a baj, hogy minden agyban dől el, ezt magamról is tudom sajnos hozzád hasonlóan, de próbálok tenni ellene, és jobban bízni magamban.

A haskordulásért nem fog senki kinevetni, ez természetes dolog, megesik néha :)

2013. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
túlságosan feszengős típus vagy, és ennek leküzdésére az az egy mód van, hogy minél több ehhez hasonló sok emberrel teli programokban veszel részt. hidd el, ha nem koncentrálsz ilyen hülyeségekre, csak jól érzed magad, akkor ez megszűnik, és a hasad sem fog morogni. nyugi, jó lesz.:)
2013. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást:)
2013. szept. 29. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!