Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti terveztek megházasodni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti terveztek megházasodni, ha igen mikor, és mennyi gyereket szeretnétek (ha szeretnétek)?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, és szeretnék, min. 23, max. 28 éves koromban.

Gyerekek is szeretnék, 3-4-et, de ha az anyagi helyzet megengedné, akár többet is. A max. az a 7.

L

Amúgy nem provokáció a kérdés, csak azt vettem észre, manapság sokan egyáltalán nem terveznek saját családot, kíváncsi vagyok, itt kik gondolkodnak még 'régimódian'.


2013. szept. 29. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem.


0

2013. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megtettem mindkettőt! Mert elvárás volt! A házasságot bánom!
2013. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én szeretnék legkésőbb 30 éves koromra házasodni és 2 gyereket szeretnék, bár ha lenne rá anyagi háttér, akkor többet is :) De 4-5 gyereknél többet nem szeretnék szerintem. 17/F
2013. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Olyan 30 körül házasodnék (27-32) és 3 gyerek lenne az ideális. Azért ilyen későn mert én meg szeretnék érni a feladatra rendesen és valamiféle egzisztenciális hátteret is biztosítanék. F
2013. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tyűű:D

Házasságot szeretnék igen, olyan 30 éves koromig, gyereket egyet azt olyan 30éves korom körül.:D

2013. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A házasságot olyan 26 éves koromtól szeretném megejteni(persze csak ha van rá jelöltem). A gyerekvállalás már más kérdés, mivel nem jövök ki jól a velük, ezért nem is hiszem, hogy jó apa lennék. Persze ez még idővel változhat, de egyenlőre nem tervezek egyet sem.
2013. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
En 23-25 eves koromra "tervezem" a hazassagot, es max 2 gyereket szeretnek felnevelni,tobbet nem (ha az anyagi helyzet megengedi akk sem!)
2013. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én akkor szeretnék házasodni, ha találok végre egy értelmes, normális, és csinos, vonzó lányt, akivel minden működik. Ha évek óta együtt vagyunk, mindenképp.


Gyereket is szeretnék, de az akkor, ha már öt éve házasok vagyunk az adott csajjal. Az én családomban mindenki elvált, még a nagyszülők is... én nem akarom ezen keresztülvinni a gyerekemet.


Emellett persze én is fel akarok épiteni egy biztonságos egzisztenciát. Tegyük fel, hogy beüt egy újabb válság, elvesztem a melómat, és két évig nem is lesz másik... a gyereket etetni és gondozni kell ez alatt az idő alatt. Ha ez nem következik be, és megmaradna a pénz, akkor majd elmegy az oktatására, vagy az első lakására.

2013. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen 23-28 éves koromig, és 3 gyereket
2013. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

igen tervezek,

olyan 24-25 évesen megházasodni és majd 2-3 gyerek. :D

2013. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!