Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves férfi vagyok és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfi vagyok és a munkahelyen szexuálisan zaklatott a munkatárs (nőm) és eléggé zavar mert van barátnőm és nem tudom mit tegyek. Talán szóljak valakinek?

Figyelt kérdés
Tudom kamunak hangzik de nem mert ha hiszitek ha nem megesik az ilyen és férfiakat is zaklathatnak szexuálisan csak senki nem beszél róla mert ez ma még Tabu. Van itt olyan aki már átélt ilyet és mit csinált?

2013. szept. 29. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Engem is zaklathatna már egy nő, te inkább szerencsés vagy
2013. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Rohadt málista.

Engem miért nem tudnak zaklatni ??? XD

2013. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha látnátok a "hölgyet" aki zaklat akkor nem mondanátok ezt...
2013. szept. 29. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NEKI mondd meg értelmesen és egyenesen, hogy nem érdekel téged és hogy van valakid és hagyjon békén. Tessék határozottnak lenni! Engem is zavarna. Lehetne akármilyen bombanő is akár, ha lenne valakim, zavarna. De egyébként is.

22/F

2013. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Hogy komolyan vegyenek, arra kevés az esélyed, bizonyítékok híján közröhely tárgya leszel!!! Diktafon legyen nálad ez minimum és rögzítsd amit kell!!!!!
2013. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 aliz10 válasza:
95%

Figyelj,értelmes,felnőtt férfi vagy gondolom.

Mondmeg:főnöknek

Barátnak

Barátnőnek

Munkatárs férfinak

ÉN CSAK EZT TUDOM JAVASOLNI

SOK SIKERT!!!

2013. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat és a tanácsokat olvasva határozott voltam és megmondtam amit kell...most a főnök behivatott mindkettőnket hétfőre az irodájába hogy "megbeszéljük" a dolgot...majd megírom hogy mi volt.
2013. okt. 23. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2013. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A hölgyet fegyelmivel elbocsájtották nekem nem lett gondom belőle (mért is lett volna én voltam a sértett)
2013. nov. 9. 21:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Láttad a Förtelmes Főnökök c. filmet?
2014. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!