Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő nem házasodik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem házasodik meg és nincs kapcsolata, jogosan tartják értéktelenebbnek másoknál? Jogosan vetik ezt szemére munkatársai?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 01:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha valahol neadjisten ez a helyzet az nem azért van mert az illető nő. Hidd el ahol ilyenek vannak ott az örökké facér férfiakat is piszkálják, meg összesúgnak mögötte hogy nem e meleg stb.
2012. aug. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne értéktelenebb?? Mi közük hozzá a munkatársainak?

Na és az a nő miért nem küldi el őket a búsba, hogy foglalkozzanak a saját kis életükkel?


Tényleg nem értem, pedig én 2 gyerekes anyuka vagyok párkapcsolatban, de nem tudom felfogni, hogy más miért lenne értéktelenebb..

2012. aug. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
Dehogyis. Egyáltalán nem értéktelenebb, csak kicsit fura. De a munkatársainak ehhez semmi közük, és nincs joguk turkálni mások magánéletében. Ez csak az illetőre tartozik. Egyébként sem tudhatják a kollégák, hogy mért nincs kapcsolata.
2012. aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2012. aug. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

nem jogosan, de akik ezt teszik nagyon alacsony értelmi színvonalon vannak

ha a szemedre vetik vágj vissza hogy te legalább minden percben normálisan tudsz a munkádra koncentrálni és nem a hetyegésen jár az eszed meg az esti d.gáson :D

közölheted velük hogy szabadidődben mennyi jó dolgot csinálhatsz amíg ők a párjuk büdös zokniját meg gatyáját mossák, rá kotyvasztanak a konyhában és őt ugrálják körül, valamint a gyereket hajkurásszák, nehogy belenyúljon a mosógépbe stb. :D

2012. aug. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
75%
Csak akkor értéktelenebb, ha ő úgy gondolja magáról, ha pedig nem, akkor ki kell nyitnia a száját és megmondani, hogy attól hogy nem ment el az 1. adandó alkalommal még értékesebb is mint azok, akik félév után gyereket szültek.
2012. aug. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a családalapítás teszi az embert értékessé.
2012. aug. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Az a nő értékesebb, aki fűvel-fával kúr és 3 különböző faszitól van gyereke?
2012. aug. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Csak mert valakinek nincs párkapcsolata/házassága, attól még nem lesz értéktelenebb másoknál. Mindannyian értékesek vagyunk, ezt senki nem szabhatja meg azzal hogy lenézi a másikat valami miatt. Egyébként én már eldöntöttem hogy életem végéig facér leszek, és ha valaki emiatt piszkál, akkor egy pillanat alatt kiosztom. Ez az én döntésem, és senkinek nincs joga emiatt bíráskodni felettem, vagy a hozzám hasonlók felett.
2012. aug. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, engem soha nem piszkált ezzel senki.
2012. aug. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!