Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fajta pasi felel meg?

Figyelt kérdés
vagyis tehát úgy kérdezem hogy véknyabb vagy pocakosabb, vagy kockahasú stb..
2013. szept. 29. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak külsőről van szó, akkor az arc és a magasság a fontos. Amiket leírtál, az egyik se lényeg nekem.
2013. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem az se baj ha van egy kis pocakja, legalább nem lesz beképzelt a külseje miatt
2013. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudtátok hogy egyes kutatások szerint a súlyosabb férfiak akár 3x annyi ideig is bírják mielőtt elmennek?


[link]

2013. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ne legyen se túl vékony, se kövér, se túlságosan izmos. Az aranyközépút a megfelelő.
2013. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legyen jófej és kész, bár nekem nem jön be se a sovány, se a pocakos
2013. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!