Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik, , fajtából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik, , fajtából'' van a több?

Figyelt kérdés
Rosszfiúkból vagy jófiúkból? :P
2012. jan. 9. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát..sajnos a jófiúkból :((((( Pedig izgalmasabb 1 rosszfiúval járni 17/L
2012. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egyszer összever az egyik #1 :D
2012. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ez relativ. Ha a gengszterekre gondolsz akkor igen a jófiúkból. De csak ha stílusra vesszük a dolgot akkor pl én is rosszfiúnak számítok már. :)
2012. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Bekaphatod 2# !!!! A rosszfiúúú nem abban nyílvánul meg,hogy verekszikk!!! IQ fighter!!! :D
2012. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
jaa nem a gengszterekre gondoltam :D
2012. jan. 9. 19:53
 6/24 anonim ***** válasza:
Milyen egy "rosszfiú?"
2012. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

*

"rosszfiú"?

2012. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
<3 rossssszfiúúúkkk!!!aki rosszfiúú írjon rám!!! :) <3
2012. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

"Milyen egy "rosszfiú?""


Kifelé azt mutatja, hogy milyen menőcsávó, belül meg egy félénk nyúl:D Ilyen a rosszfiú. Ergo a szánalmat testesítik meg:P

2012. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát ez amúgy jó kérdés hogy most akkor milyen egy?? Mert szerintem ez pont az, aminek semmi konkrét fogalma nincs, lehetsz úgy is határozott meg minden hogy elolvadnak tőled a csajok, hogy közben nem is lógsz a "menő" csapattal, stb.. Csak mert ismerek egy ilyen srácot, illetve több is van, csak őket nem ismerem.


Ez is inkább szerintem csak arra jó hogy hovatartozás, mint hogy Emo vagy vagy rocker vagy akármi, csak ennek kb 0 a jelentősége. Pl ha nekem választanom kéne, jófiúnak mondanám magam, de pl verekedtem is már. Szóval hü de számít ám.

2012. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!