Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a barátnőmnek is tetszik az a srác aki nekem?

Figyelt kérdés

..illetve én szerelmes vagyok belé.. nem tudom hogy neki mennyire komolyak az érzései a srác iránt, próbálom kerülni a témát..

Az van, hogy lenne rá lehetőségem hogy összejöjjek a fiúval, de így egyszerűen nem merem.. tudom hogy megbánnám, de azt is ha kihagyom ezt a lehetőséget. Van olyan akivel már megesett ilyen? Mit csinált?



2013. szept. 29. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéljetek róla a lánnyal. A srác meg majd eldönti, hogy merre tovább.
2013. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerelemben s háborúban mindent szabad!! :D
2013. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a mi nap voltam úgy, hogy én vagyok a srác és az egyik lány tetszik akinek a barátnője szerelmes belém na én a lánynak bevallottam az érzéseim, de pont azért mivel a barátságukat ez tönkre vághatja kevés esélyem volt így kosarat kaptam :/ viszont megértem, de az ilyen helyzetekben előnyös ha a lány lép.
2013. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem merek lépni. mert akkor még jobban megharagudna rám azt hiszem. Beszéltünk róla.. de úgy, hogy mint ha csak "tegyük fel, ha ez lenne..." és eléggé mérges lenne. És tudom hogy én is rá. Mármint örülnék neki hogy boldog, de rohadt szar érzés lenne..
2013. szept. 29. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a döntést csak te hozhatod meg szerintem egyébként milyen idősek vagytok mármint 3an külön-külön? Van megoldás, de egy ilyen helyzetben kevés a jó. :P
2013. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mi 16, a srác 17
2013. okt. 1. 05:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg csak a megbeszélés marad sajnos :P Másképp nem megy a szerelmet sem lehet pénzért megvenni és te azt írtad, hogy te szerelmes vagy belé ráadásul meg is tudnád magadnak szerezni szerintem ne halaszd el az alkalmat, mert lehet, hogy a végén késő lesz viszont ha ezt meg is beszélitek akkor a barátnőd előtt a, sráccal csak óvatosan mert ha előtte csókolóztok ölelkeztek (természetesen mások is vannak ott nem csak ti 3an) Az könnyen sértő lehet így is.
2013. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!